$
ספורט עולמי

שחקן הפוטבול עשה מחווה לשדר שמת מסרטן והליגה קנסה אותו

ליגת ה-NFL קנסה את אודל בקהאם ג'וניור ב-18 אלף דולר לאחר שנעל נעלי פקקים במחווה לקרייג סאגר שמת בשבוע שעבר

שירות כלכליסט 10:3224.12.16

ליגת הפוטבול האמריקאית (NFL) הטילה קנס של 18 אלף דולר על אודל בקהאם ג'וניור, שחקנה של ניו יורק ג'איינטס, לאחר שנעל נעלי פקקים (cleats ) במחווה לשדר הפוטבול קרייג סאגר שמת בשבוע שעבר בגיל 65.

 

 

 

"הטילו עליי קנס של 18 אלף דולר בגלל הנעליים, שנמכרו במכירה פומבית וההכנסות נתרמו לחקר הסרטן", כתב בקהאם השבוע בפוסט שפרסם באינסטגרם, "18 אלף דולר זה כאילו כלום בשבילם, (הקנס ניתן) בלי אזהרה בכלל להוריד אותן או משהו. שום דבר!" "הטילו עליי קנס של 18 אלף דולר בגלל הנעליים, שנמכרו במכירה פומבית וההכנסות נתרמו לחקר הסרטן", כתב בקהאם השבוע בפוסט שפרסם באינסטגרם, "18 אלף דולר זה כאילו כלום בשבילם, (הקנס ניתן) בלי אזהרה בכלל להוריד אותן או משהו. שום דבר!" צילום: איי פי

 

 

בקהאם הפר בכך את תקנון הלבוש של ה-NFL, זאת על אף שנעל את הנעליים, שעליהן ציורים של סאגר, רק בזמן החימום ולא במהלך המשחק ביום ראשון נגד דטרויט ליונס. המשחק הסתיים בניצחון של הג'איינטס בתוצאה 17-6.

 

בעקבות העונש, הוא האשים את ה-NFL במוסר כפול, שכן הוחלט לא להטיל קנס על השחקן אזקיאל אליוט מהדאלאס קאובויס שקפץ לתוך קומקום גדול של צבא הישע כדי לחגוג טאצ'דאון.

 

"הטילו עליי קנס של 18 אלף דולר בגלל הנעליים, שנמכרו במכירה פומבית וההכנסות נתרמו לחקר הסרטן", כתב בקהאם השבוע בפוסט שפרסם באינסטגרם, "18 אלף דולר זה כאילו כלום בשבילם, (הקנס ניתן) בלי אזהרה בכלל להוריד אותן או משהו. שום דבר!"

 

 

 

הדברים נכתבו בתגובה לפוסט שפרסם דשון ג'קסון מוושינגטון רדסקינס, שגם נקנס על ידי הליגה בשל נעילת נעלי הפקקים שלא עמדו בתקנות המחמירות. בקהאם, נמצא כעת בשנה השלישית של חוזה לארבע שנים בשווי 10.4 מיליון דולר, והוא ירוויח העונה שכר בסיס של 1.36 מיליון דולר.

 

הוא נבחר השבוע בפעם השלישית למשחק Pro Bowl לאחר שהשתפר ביחס לפתיחה החלשה שהפגין בתחילת העונה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x