שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
ספורט עולמי

נוריץ' סיטי רשמה רווה של 9.4 מיליון ליש"ט מעונת הפרמיירליג

ההבדל בין ליגת הכדורגל הבכירה באנגליה, הפרמיירליג, וליגת המשנה, הצ'מפיונשייפ בא לידי ביטוי במיוחד בעת חשיפת החשבונות השנתיים של נוריץ' סיטי

שירות כלכליסט 08:2701.11.16
ההבדל בין ליגת הכדורגל הבכירה באנגליה, הפרמיירליג, וליגת המשנה, הצ'מפיונשייפ, בא במיוחד לידי ביטוי בעת חשיפת החשבונות השנתיים של נוריץ' סיטי.

 

 

 

 

נוריץ'. אחר עונה אחת בלבד בליגה הבכירה, ההכנסה של המועדון עלתה ב-47 מיליון ליש"ט, זאת הודות לזינוק בהכנסות מחוזי שידור. ההכנסה עמד על כ-100 מיליון ליש"ט. העלייה הזו הסתכמה ברווח אחרי מס של 9.4 מיליון ליש"ט לשנה התקציבית שהסתיימה ב-30 ביוני. לעומת זאת, עונת 2014-15 שבה שיחקה בליגת המשנה הסתיימה בהפסד של 5.3 מיליון ליש"ט. נוריץ'. אחר עונה אחת בלבד בליגה הבכירה, ההכנסה של המועדון עלתה ב-47 מיליון ליש"ט, זאת הודות לזינוק בהכנסות מחוזי שידור. ההכנסה עמד על כ-100 מיליון ליש"ט. העלייה הזו הסתכמה ברווח אחרי מס של 9.4 מיליון ליש"ט לשנה התקציבית שהסתיימה ב-30 ביוני. לעומת זאת, עונת 2014-15 שבה שיחקה בליגת המשנה הסתיימה בהפסד של 5.3 מיליון ליש"ט. צילום: אימג'בנק, Gettyimages

 

אחר עונה אחת בלבד בליגה הבכירה, ההכנסה של המועדון עלתה ב-47 מיליון ליש"ט, זאת הודות לזינוק בהכנסות מחוזי שידור, ועמדה על כ-100 מיליון ליש"ט. העלייה הזו הסתכמה ברווח אחרי מס של 9.4 מיליון ליש"ט לשנה התקציבית שהסתיימה ב-30 ביוני. לעומת זאת, עונת 2014-15 שבה שיחקה בליגת המשנה הסתיימה בהפסד של 5.3 מיליון ליש"ט.

 

העלייה הזו בהכנסות אפשרה לקבוצה להחזיר הלוואות עומדות בשווי 2 מיליון ליש"ט לדירקטורים דליה במית ומייקל פולגר, לאחר למעלה מעשור.

 

תשלום נוסף של 1.4 מיליון ליש"ט הוענק למנכ"ל לשעבר דיוויד מקנאלי, לאחר התפטרותו בשנה שעברה.

מנהל הפיננסים של הקבוצה סטיב סטון אומר כי החשבונות מדגימים את החשיבות בהישארות בפרמיירליג עבור קבוצות במימון עצמי כמו נוריץ'.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x