$
ספורט ישראלי

תדיראן תעניק חסות להפועל באר שבע העונה

הקבוצה, שקיבלה חסות בשווי כמה מאות אלפי שקלים מ-GetStocks עד תום העונה שעברה, דרשה חסות בכ-2 מיליון שקל לעונה, אבל הערכה שתדיראן תעניק פחות ממיליון שקל

שירות כלכליסט 15:0125.09.16

הפועל באר שבע הכריזה על תדיראן כנותנת חסות ראשית (חסות חולצה) של הקבוצה לעונה זו.

 

 

 

 

ממרוד (מימין), ברקת וברדה. "ההסכם נחתם לעונה אחת, אבל הכוונה של שני הצדדים שהוא ימשיך" ממרוד (מימין), ברקת וברדה. "ההסכם נחתם לעונה אחת, אבל הכוונה של שני הצדדים שהוא ימשיך" צילום: סיון פרג׳

 

טקס החתימה התקיים באצטדיון טוטו טרנר במעמד אלונה ברקת, משה ממרוד המנכ״ל ובעל השליטה בקבוצת תדיראן, מנכ״ל הפועל תדיראן ב״ש אסי רחמים והקפטן אליניב ברדה.

 

הפועל באר שבע, שקיבלה חסות בשווי כמה מאות אלפי שקלים מ-GetStocks עד תום העונה שעברה, דרשה הקיץ בשיחות עם נותני חסות פוטנציאלים כ-2 מיליון שקל לעונה. לא ברור אם תדיראן אכן שילמה את 2 מיליון השקלים אך הערכות הן שלא תקבל פחות ממיליון שקל.

 

ברקת הציגה את הספונסר החדש: "תדיראן היא נותנת החסות החדשה שלנו. אני חושבת שהשילוב בין החברה להפועל באר שבע הוא שילוב מצליח". אסי רחמים, מנכ"ל הקבוצה: "ההסכם נחתם לעונה אחת, אבל הכוונה של שני הצדדים שהוא ימשיך יחד. מעבר לנושא הכספי חשוב לראות בעין אחת עם נושא החסות מבחינת החזון של המועדון. לפעמים השיקולים הם לא רק כספיים, אלא דרך משותפת". 

 

 בעל השליטה בתדיראן, משה ממרוד הוסיף:: "כבאר שבעי שנולד, גדל, התחנך והתחיל את העסק שלו בעיר, אני גאה ונרגש מהרחבת השותפות של תדיראן עם קבוצת הכדורגל אלופת המדינה הפועל באר שבע. בשנה שעברה הקבוצה הצליחה לנפץ כל מחסום אפשרי ולהביא לעיר באר שבע ולכל אזור הדרום אליפות היסטורית ומרגשת במיוחד שסחפה אחריה מדינה שלמה. בזכותה של הגברת אלונה ברקת והצוות שמסייע לה, הפועל באר שבע כיום הוא מותג נחשק ומצליח שאנשים רוצים להזדהות איתו, כך שהחיבור של תדיראן לקבוצה הוא טבעי ונכון עבורנו כי מדובר בשני מותגים המסמלים מצוינות ישראלית במיטבה״.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x