$
רכישות

דיוויד סטרן, קומישינר ה-NBA לשעבר, משקיע במציאות מדומה

חברת המציאות המדומה האמריקאית LiveLike גייסה 5 מיליון דולר ממשקיעים. מנכ"ל החברה, מיהיר ואלאבלקאר: "אנשים מבחינים בפוטנציאל"

שירות כלכליסט 12:0725.09.16

חברת המציאות המדומה האמריקאית לייב לייק (LiveLike) גייסה 5 מיליון דולר בהשקעות משותפים כמו דיוויד סטרן, הקומישינר לשעבר של ה-NBA.

  

 

סטרן. לייב לייק מאפשרת לערוצי שידור ולקבוצות ספורט להציע חוויית צפייה וירטואלית באירועי ספורט בשידור חי סטרן. לייב לייק מאפשרת לערוצי שידור ולקבוצות ספורט להציע חוויית צפייה וירטואלית באירועי ספורט בשידור חי צילום: איי פי

 

באתר של המגזין פורבס דיווחו כי בין המשקיעים נמנים גם קרנות הון סיכון בהובלת אבולושיון מדיה פרטנרס (Evolution Media Partners), מיזם משותף של סוכנות ייצוג השחקנים CAA וחברת ההשקעות TPG, וכן קרנות אליזיאן פארק, קורטסייד ונצ'ורס, דנטסו ונצ'ורס וטקסטארטס ונצ'ורס.

 

בשבוע שעבר הודיעה קרן דנטסו כי ביצעה השקעה בחברה באמצעות קרן הון סיכון. פרטי העסקה לא נחשפו, אך דנטסו מסרה כי ביצעה את ההשקעה בלייב לייק שבסיסה בניו יורק בשל הפוטנציאל של שוק המציאות המדומה.

 

לייב לייק מאפשרת לערוצי שידור ולקבוצות ספורט להציע חוויית צפייה וירטואלית באירועי ספורט בשידור חי. "אנשים מבחינים בפוטנציאל", מסר בתגובה מנכ"ל החברה מיהיר ואלאבלקאר. "השיחות שאנחנו מקיימים ב-12 החודשים האחרונים התפתחו מתגובות של 'הו זה נשמע מעניין' ל'מה המודל העסקי שלכם ואסטרטגיית השוק'"?.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x