$
רכישות

סלטיק רשמה רווח של 500 אלף ליש"ט

ההכנסות עלו ב-1.8% ל-52 מיליון ליש"ט, אולם ההוצאות התפעוליות עלו גם כן ב-7.3% ל-57.1 מיליון ליש"ט. התוצאות לא כוללות רווח פוטנציאלי של 30 מיליון ליש"ט שהקבוצה עשוייה לרשום הודות להעפלה שלה העונה לשלב הבתים בליגת האלופות.

שירות כלכליסט 14:3221.09.16
קבוצת הכדורגל הסקוטית סלטיק הכריזה על רווח לפני מס של 500 אלף ליש"ט עבור השנה התקציבית שהסתיימה ב-30 ביוני. הקבוצה המשחקת בפארקהד הודיעה כי עלייה בהכנסות ממכירת שחקנים היא הסיבה העיקרית לשיפור בנתונים. שנה קודם לכן הקבוצה דיווחה על הפסד של קרוב ל-4 מיליון ליש"ט.

 

 

 

 

סלטיק נגד הפועל באר שבע. "עבור קבוצה כמו סלטיק, שפועלת בשוק שבו שווי זכויות השידור משתרכים מאחורי השכנים שלנו ברחבי אירופה, העפלה לשלב הבתים בליגת האלופות היא בעלת חשיבות גבוהה במיוחד", מסר המנכ"ל פיטר לאוול בדו"ח שנשלח לבעלי המניות. סלטיק נגד הפועל באר שבע. "עבור קבוצה כמו סלטיק, שפועלת בשוק שבו שווי זכויות השידור משתרכים מאחורי השכנים שלנו ברחבי אירופה, העפלה לשלב הבתים בליגת האלופות היא בעלת חשיבות גבוהה במיוחד", מסר המנכ"ל פיטר לאוול בדו"ח שנשלח לבעלי המניות. צילום: גטי אימג'ס

 

הקבוצה הרוויחה קרוב ל-12 מיליון ליש"ט ממכירת הבלם וירג'יל ואן דייק לסאות'המפטון. גם ההעברות של טימו פוקי לברונדבי ואדם מתיוס לסנדרלנד הכניסו לה רווח.

 

ההכנסות עלו ב-1.8% ל-52 מיליון ליש"ט, אולם ההוצאות התפעוליות עלו גם כן ב-7.3% ל-57.1 מיליון ליש"ט.

 

התוצאות לא כוללות רווח פוטנציאלי של 30 מיליון ליש"ט שהקבוצה עשוייה לרשום הודות להעפלה שלה העונה לשלב הבתים בליגת האלופות.

 

"עבור קבוצה כמו סלטיק, שפועלת בשוק שבו שווי זכויות השידור משתרכים מאחורי השכנים שלנו ברחבי אירופה, העפלה לשלב הבתים בליגת האלופות היא בעלת חשיבות גבוהה במיוחד", מסר המנכ"ל פיטר לאוול בדו"ח שנשלח לבעלי המניות.

 

"הרווח הפיננסי יאפשר השקעות בהרכב ובנכסים הפיסיים. יתרה מכך, היוקרה המתלווה להשתתפות בתחרות הקבוצות המובילה בעולם, מחזקת את החשיבות של הקבוצה לכל כך הרבה אנשים ברחבי העולם.

 

"בבסיסה, סלטיק היא קבוצה של ליגת האלופות: התשתיות וההשקעות המתמשכות שלנו משקפות את זה. בתקופה שבה כיוון התנועה בכדורגל האירופי הוא לעבר המועדונים הבכירים, עלינו להישאר בחזית הפיתוח של המשחק ברמה המקומית וברחבי אירופה.

 

"סלטיק צריכה להיות בפסגת הכדורגל באירופה. זו העדיפות העליונה שלי ושל הדירקטוריון. אנחנו ממשיכים לעבוד ללא לאות לשיפור סביבת הכדורגל שבה המועדון פועל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x