$
רכישות

ריאל ואתלטיקו לא יוכלו לרשום שחקנים חדשים בשני חלונות ההעברה הקרובים

פיפ"א דחתה את ערעור הקבוצות, שהואשמו בהפרת תקנות הנוגעות להגנה ולהעברה של קטינים. ריאל הודיעה שתערער: "החלטה לא הוגנת"

שירות כלכליסט 09:1409.09.16

ריאל מדריד ואתלטיקו מדריד לא יורשו לרשום שחקנים חדשים למשך שני סבבים של חלונות העברה. זאת לאחר שהערעור שהגישו נגד האיסורים שנאכפו על ידי פיפ"א נדחה.

שני המועדונים הואשמו בהפרה של תקנות פיפ"א הנוגעות להגנה ולהעברה של קטינים.

 

 

לאחר שבתחילה הוחלט על עונשם של שני המועדונים בינואר, האיסורים נדחו זמנית עד להחלטה בדבר הערעור שהוגש על ידם. כעת הם יאלצו לספוג עונש דומה לזה שספגה ברצלונה, שהואשמה ב-2014 באותן עבירות.

 

"ועדת הערעורים של פיפ"א החליטה לדחות את הערעורים שהוגשו בידי המועדונים מספרד אתלטיקו דה מדריד וריאל מדריד, ולאשש את מלוא ההחלטה שהתקבלה בידי ועדת המשמעת של פיפ"א בתביעה זו הנוגעת להגנה על קטינים", נאמר בהצהרה רשמית מאת פיפ"א.

 

דייגו סימאונה מאמן אתלטיקו מדריד דייגו סימאונה מאמן אתלטיקו מדריד צילום: אי פי איי

 

"על שני המועדונים יוחל איסור העברות שחקנים המונע מהם לרשום שחקנים, הן ברמה ארצית והן ברמה בין-לאומית, למשך שתי תקופות מרשם מלאות ועוקבות. האיסור חל על שני המועדונים במלואם, למעט על נבחרות הנשים הקט-רגל וכדורעף החופים, ואין בו כדי למנוע שחרור שחקנים מהנבחרות".

 

"כמו כן, אתלטיקו דה מדריד וריאל מדריד נקנסו ב-900 אלף פרנק שוויצרי ו-360 אלף פרנק שוויצרי בהתאמה. שני המועדונים ננזפו וקיבלו אזהרה. כמו כן הוקצו להם 90 יום כדי לתקן את המצב בנוגע לכל השחקנים הקטינים שלהם נוגע העניין".

 

"ההסבר להחלטות של ועדת הערעורים של פיפ"א הועברו לצדדים המעורבים היום".

 

בהצהרה שפורסמה מיד לאחד הודעתה של פיפ"א, אמרה ריאל מדריד כי ההחלטה "בלתי הוגנת ביותר" ואישרה כי בכוונתו של המועדון להגיש ערעור לבית המשפט לגישור בספורט.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x