שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
ספורט ישראלי

אלטשולר-שחם ימשיך כנותן החסות הראשית של נבחרות ישראל בכדורגל לשני קמפיינים נוספים

ההסכם החדש עם בית ההשקעות מהווה שיא בהתקשרות בין ההתאחדות לנותן חסות, כאשר מדובר בשיתוף פעולה שיימשך כ-4 שנים נוספות. עלות מוערכת של החסות: כ-4.5 מיליון שקל

שירות כלכליסט 11:4122.08.16

ההתאחדות לכדורגל ובית ההשקעות "אלטשולר-שחם", נותן החסות הראשי של נבחרות ישראל (הבוגרת והצעירה), האריכו את ההתקשרות ביניהם בארבע שנים נוספות, לשני הקמפיינים הקרובים: מוקדמות מונדיאל 2018 ומוקדמות יורו 2020. הערכות בשוק הן שהסכם החסות שווה כ-2.25 מיליון שקל לקמפיין ו-4.5 מיליון שקל בסך הכל.

 

 

 

 

"כל ההסכמים שלנו הם הסכמים חברתיים — חוץ מההסכם המסחרי עם נבחרת ישראל. זה הסכם חסות שאנחנו בודקים את היעילות המסחרית שלו עבורנו". "כל ההסכמים שלנו הם הסכמים חברתיים — חוץ מההסכם המסחרי עם נבחרת ישראל. זה הסכם חסות שאנחנו בודקים את היעילות המסחרית שלו עבורנו". צילום: ראובן שוורץ

 

המשמעות של ההסכם היא ששיתוף הפעולה יחגוג 8 שנים בתום הארכת החוזה הנוכחי. שיתוף הפעולה בין הצדדים החל באוגוסט 2012 לקראת אירוח יורו הצעירות בארץ ב-2013 ויימשך עד לסיום מוקדמות יורו 2020. אלטשולר שחם היא אחת מנותנות החסות הבולטות לספורט הישראל ובין השאר תומכת בקבוצות כדורגל כגון הפועל קטמון ירושלים, בני יהודה וספורטאים אולימפיים כגון ירדן  ג'רבי ואורי ששון. בעבר אמר רן שחם, מנכ"ל אלטשולר-שחם, ש"כל ההסכמים שלנו הם הסכמים חברתיים — חוץ מההסכם המסחרי עם נבחרת ישראל. זה הסכם חסות שאנחנו בודקים את היעילות המסחרית שלו עבורנו".

 

לפי ההודעה לתקשורת של ההתאחדות לכדורגל: "לאחר שבמוקדמות יורו 2016 שיתפו פעולה ההתאחדות ואלטשולר שחם בקמפיין בחירות שהגיע למאות אלפי גולשים והוביל לבחירה ביעל כמעודד הלאומי, מתעתדת נותנת החסות להתחיל את הקמפיין הקרוב – ב-5 בספטמבר מול איטליה בסמי עופר – עם מחווה לאוהדים ולאוהדות, ולחלק עשרות אלפי חולצות נבחרת ישראל במטרה לצבוע את האצטדיון והיציעים בצבעי כחול-לבן."

 

רן שחם, מנכ"ל משותף בית ההשקעות אלטשולר-שחם: "קידום הספורט הישראלי דרך תמיכה בספורטאים, הקבוצות והנבחרות השונות הוא משימה לאומית שבית ההשקעות גאה לקחת בה חלק. אנחנו שמחים על המשך שיתוף הפעולה לארבע שנים נוספות עם ההתאחדות לכדורגל ומאחלים הצלחה רבה לנבחרות ישראל במשימתן לנסות ולהעפיל לטורניר גדול מבין הקמפיינים הקרובים".

 

מנכ"ל ההתאחדות, רתם קמר: "אנחנו שמחים מאוד להמשיך ארבע שנים נוספות עם נותן חסות כל כך בכיר ומוביל במשק, שתרומתו לנבחרות ישראל, להתאחדות ולכדורגל היא הרבה מעבר למה שמספרים המספרים. יש לנו שותפות אמיתית, פורייה, מקדמת ומבוססת על רעיונות ויוזמות בדבר אחריות חברתית, ואני משוכנע שהדבר רק ילך ויתעצם בשנים הטובות שעוד נכונו לנו יחד. אני רוצה להודות לראשי אלטשולר-שחם ולעובדי החברה על האמון בהתאחדות, בנבחרת ובכדורגל שלנו, ועל היותם שותפים נאמנים ופרטנרים שדוחפים את כולנו קדימה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x