$
ריו 2016
אוריאל דסקל אולימפיאדה ריו 2016, צילום: אוראל כהן

המים בבריכה האולימפית נהפכו לירוקים ואף אחד לא יודע למה

שעות לאחר שצבע מי בריכת הקפיצות למים באולימפיאדת ריו הפך לגוון מסתורי ומטריד של ירוק, מאמן קנדי העריך כי הסיבה לכך נובעת ככל הנראה מאצות

שירות כלכליסט 13:5210.08.16

 שעות לאחר שצבע מי בריכת הקפיצות למים באולימפיאדת ריו הפך לגוון מסתורי ומטריד של ירוק, מאמן קנדי העריך כי הסיבה לכך נובעת ככל הנראה מאצות.

 

 

 

המים הכחולים והמים הירוקים. המים אולי לא רעילים, אך חלק מהקופצים הודו שהקפידו לא לפתוח את הפה. "הדבר היחיד שאמרנו היה לא לפתוח את הפה במים, רק ליתר ביטחון", סיפרה בסוף התחרות מגאן בנפייטו, שזכתה במדליית הארד. המים הכחולים והמים הירוקים. המים אולי לא רעילים, אך חלק מהקופצים הודו שהקפידו לא לפתוח את הפה. "הדבר היחיד שאמרנו היה לא לפתוח את הפה במים, רק ליתר ביטחון", סיפרה בסוף התחרות מגאן בנפייטו, שזכתה במדליית הארד. צילום: רויטרס

 

 

"כולם היו המומים ונסו להבין מה קרה", סיפר מיץ' גלר לסוכנות החדשות AP. "אני חושב שיש תקלה בפילטר, אבל אני לא לגמרי בטוח. זה לא מסוכן, כלומר המים לא רעילים או מלוכלכים או משהו כזה. נראה שזה הלך והחמיר לאורך התחרות".

 

המים בבריכה אולי לא רעילים כמו במאגרי מים אחרים בריו, אך הצבע הירקרק בהחלט היה מטריד, בעיקר במהלך גמר הקפיצה מ-10 מטרים לנשים. בהשוואה למים הכחולים והצלולים בבריכה שבה התקיימו משחקי הכדורמים בצד השני של המתחם, המים בבריכת הקפיצות עוררו אי נוחות רבה.

 

המים אולי לא רעילים, אך חלק מהקופצים הודו שהקפידו לא לפתוח את הפה. "הדבר היחיד שאמרנו היה לא לפתוח את הפה במים, רק ליתר ביטחון", סיפרה בסוף התחרות מגאן בנפייטו, שזכתה במדליית הארד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x