$
חסויות וזכויות שידור

הפרמיירליג תפרסם תקצירים ושערים בטוויטר

רשת סקיי ספורטס הבריטית המציעה ערוצי טלוויזיה בתשלום חתמה על עסקה עם טוויטר שתאפשר לפלטפורמת המדיה החברתית לשדר תקצירים של משחקי הפרמיירליג ושערים במהלך עונת 2016-17

שירות כלכליסט 22:0331.07.16

רשת סקיי ספורטס הבריטית המציעה ערוצי טלוויזיה בתשלום חתמה על עסקה עם טוויטר שתאפשר לפלטפורמת המדיה החברתית לשדר תקצירים של משחקי הפרמיירליג ושערים במהלך עונת 2016-17. 

 

סמל הפרמיירליג סמל הפרמיירליג צילום: אתר פרמיירליג

 

 

משתמשי טוויטר בבריטניה ובאירלנד יוכלו לצפות בסרטונים של תקריות משמעותיות ובשערים מכל המשחקים בליגה האנגלית הבכירה, שישודרו בסקיי ספורטס. התקצירים יהיו גם ממשחקי יום שבת ב-15 בצהריים, שבאופן מסורתי לא משודרים בטלוויזיה בבריטניה.

 

לא פורסמו התנאים הפיננסיים של ההסכם.

 

"אנחנו שמחים לעבוד עם טוויטר ולשדר לאוהדי הכדורגל ברחבי בריטניה ואירלנד תקצירים של המשחקים בעונה הגדולה ביותר שלנו", מסר דיוויד גיבס, המנהל הדיגיטלי של סקיי ספורטס וסקיי ניוז. "עם מעל 30 מיליון משתמשים ברחבי מגוון פלטפורמות, סקיי ספורטס היא כבר עכשיו היעד הדיגיטלי המועדף לצפייה בספורט בבריטניה. על ידי הרחבת השותפות שלנו עם טוויטר, אנחנו יכולים לחשוף יותר קהל ליותר אקשן".

 

תיאו לוק מטוויטר הוסיף: "אנחנו לא יכולים לחשוב על דרך טובה יותר להמשיך את הקיץ המלהיב הזה של ספורט בטוויטר, מאשר עם סרטונים בשידור חי ממשחקי הפרמיירליג. סקיי ספורטס מתמחים בחדשנות בטוויטר, כך שזו התאמה מושלמת ואנחנו נעבוד איתם כדי להביא לאוהדים את הספורט המלהיב בעולם, בתוך רגע".

 

העונה הבאה של הפרמיירליג יוצאת לדרך ב-13 באוגוסט במשחק בים העולה החדשה האל סיטי נגד האלופה היוצאת לסטר סיטי.

 

טוויטר פרסמה לאחרונה כי תשדר בצפייה ישירה משחקי בייסבול (MLB) והוקי (NHL), זאת כחלק משותפות חדשה עם MLBAM.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x