$
ספורט עולמי

אסטון וילה פותחת את האקדמיה האנגלית הראשונה בהודו

קבוצת הכדורגל מתכוונת להתרחב להודו. "אחד ממועדוני הכדורגל המצליחים ביותר בהיסטוריה של הכדורגל האנגלי, מתכוון להתרחב ברמה הגלובלית, והודו היא אחת המדינות שבהן אסטון וילה מתכוונת לפעול", כך לפי טוני שיה, יו"ר הקבוצה

שירות כלכליסט 15:4931.07.16

אסטון וילה מתכוונת להתרחב להודו. "מועדון הכדורגל אסטון וילה, אחד ממועדוני הכדורגל המצליחים ביותר בהיסטוריה של הכדורגל האנגלי, מתכוון להתרחב ברמה הגלובלית, והודו היא אחת המדינות שבהן אסטון וילה מתכוונת לפעול", כך לפי טוני שיה, יו"ר הקבוצה. אסטון וילה מתכוונת גם שתהיה לה קבוצה המשחקת בסופר ליג ההודית וכן לפתוח אקדמיה במדינה. "לאסטון וילה יש את אחת מאקדמיות הכדורגל הטובות בעולם, ויש לה אוהדים בכל רחבי העולם, כשבין האוהדים המפורסמים נמנים דיוויד קמרון, הנסיך וויליאם וטום הנקס. בעזרת הרשת שלנו אנחנו רוצים לעזור לקדם את גביע העולם לנבחרות עד גיל 17 שיתקיים בהודו בשנה הבאה ולהפוך אותו לחגיגת ספורט גדולה בהודו!" הוסיף.

 

 

 

מנכ"ל אסטון וילה. תכשיר מאמנים ושחקנים מנכ"ל אסטון וילה. תכשיר מאמנים ושחקנים צילום: איי פי

 

שיה וחברי הדירקטוריון של הקבוצה קיימו פגישות עם כמה חברים בממשלה ההודית, ביניהם שר הספורט ויג'אי גואל ושר החינוך פארקש ג'אוודקאר, שבהן דנו בתכניות הכשרה למאמנים בבתי הספר הממשלתיים בהודו ובמגרש האימונים שייפתח בניו דלהי. המטרה היא שלהודו תהיה בתוך דור נבחרת לאומית בעלת נוכחות בינלאומית ושהודו תארח את המונדיאל.

 

האקדמיה של אסטון וילה בניו דלהי תאמן ותכשיר גם צעירים החל מגיל 5, כפי שעושה הקבוצה באנגליה. "אסטון וילה מאמינה בשוויון הזדמנויות בספורט לכל ילד וילד, ולכן אנחנו מתכננים לשלוח מאמנים ולספק תכניות הכשרה למאמנים לילדים עניים", נמסר בהצהרה שפרסמה הקבוצה.

 

אסטון וילה היא בין המייסדות של ליגת הכדורגל האנגלית, והיא בילתה את הזמן השני הארוך ביותר (105 שנים) בליגה הבכירה של אנגליה. היא זכתה באליפות 7 פעמים.

 

אסטון וילה משחקת באצטדיון וילה פארק בברמינגהם, העיר השנייה בגודלה באנגליה, שיש בה אוכלוסייה הודית נרחבת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x