$
חסויות וזכויות שידור

הנתונים של פייסבוק מיורו 2016: נבחרת צרפת הכי מדוברת, גארת' בייל הכי פופולארי

לקראת חצאי הגמר פייסבוק מפרסמת נתונים מהרשת החברתית. אילו משחקים היו הכי מדוברים, מי השחקן שהרוויח הכי הרבה לייקים בטורניר ואיזו נבחרת הכי אהובה

אוריאל דסקל 14:3706.07.16

לקראת חצאי גמר יורו 2016, פייסבוק מפרסמת את הנתונים מהרשת החברתית. אילו משחקים היו הכי מדוברים, מי השחקן שהרוויח הכי הרבה לייקים בטורניר ואיזו נבחרת הכי אהובה.

 

 

 

עמוד הפייסבוק של בייל. "במהלך הטורניר אנחנו ראינו שחקנים וקבוצות משתמשים בפייסבוק לייב כדי להביא את האוהדים למסע שלהם ביורו 2016", אומר דן ריד, ראש שותפויות הספורט של פייסבוק. "משאלות ותשובות עם שחקן ועד כניסה למאחוריי הקלעים באימונים, אוהדים הצליחו להתחבר ישירות לגיבורים שלהם כמו שלא עשו אף פעם" עמוד הפייסבוק של בייל. "במהלך הטורניר אנחנו ראינו שחקנים וקבוצות משתמשים בפייסבוק לייב כדי להביא את האוהדים למסע שלהם ביורו 2016", אומר דן ריד, ראש שותפויות הספורט של פייסבוק. "משאלות ותשובות עם שחקן ועד כניסה למאחוריי הקלעים באימונים, אוהדים הצליחו להתחבר ישירות לגיבורים שלהם כמו שלא עשו אף פעם" צילום: צילום מסך

 

"במהלך הטורניר ראינו שחקנים וקבוצות משתמשים בפייסבוק לייב כדי להביא את האוהדים למסע שלהם ביורו 2016", אומר דן ריד, ראש שותפויות הספורט של פייסבוק. "משאלות ותשובות עם שחקן ועד כניסה למאחורי הקלעים באימונים, אוהדים הצליחו להתחבר ישירות לגיבורים שלהם כמו שלא עשו אף פעם"

 

מה הנתונים מראים לנו? אז המשחק הכי מדובר (עד חצאי הגמר) היה גרמניה נגד איטליה (רבע הגמר) ומיד אחרי צרפת נגד איסלנד (רבע גמר). גם שני רבעי הגמר האחרים - פולין נגד פורטוגל ובלגיה נגד וויילס היו מדוברים. המשחק החמישי הכי מדובר היה משחק הפתיחה בין צרפת לרומניה.

 

הנבחרות הכי מדוברות בפייסבוק (בעולם)

1. צרפת

2. פורטוגל

3. אנגליה

4. וויילס

5. גרמניה

 

השחקנים הכי מדוברים בפייסבוק (בעולם)

 

1. גארת' בייל

2. כריסטיאנו רונלדו

3. דימטרי פאייט

4. פול פוגבה

5. פפה

  

בבריטניה, התמונה של השחקנים הכי מדוברים שונה: גארת' בייל במקום הראשון אבל ג'ו הארט, שוער נבחרת אנגליה במקום השני. ואחריו הארי קיין. בפורטוגל ובספרד, וזה מאוד מפתיע, אדר, חלוץ נבחרת איטליה, הוא השחקן הכי מדובר. בספרד מדברים בפייסבוק יותר על אדר מאשר על כריסטיאנו רונלדו וגם באיטליה, כמובן. דימיטרי פאייט הוא השחקן הכי מדובר בקרב משתמשים צרפתים בפייסבוק..

  

על פי נתונים שנאספו בין ה-10 ביוני לרביעי ביולי ניתן לראות שעמוד הנבחרת הכי פעיל היה זה של נבחרת איטליה. שאר העמודים - על פי סדר נפח פעילות: פורטוגל, צרפת, פולין, אנגליה, קרואטיה, גרמניה, בלגיה, ספרד, וויילס.

 

הנבחרת שהראתה את הצמיחה הכי גדולה בזמן היורו היא, באופן מאוד לא מפתיע, נבחרת איסלנד. עמוד הפייסבוק שלה צמח ב-170% במהלך היורו הנבחרת שהראתה את הצמיחה הכי גדולה בזמן היורו היא, באופן מאוד לא מפתיע, נבחרת איסלנד. עמוד הפייסבוק שלה צמח ב-170% במהלך היורו צילום: אי פי איי

 

הנבחרת שהראתה את הצמיחה הכי גדולה בזמן היורו היא, באופן מאוד לא מפתיע, נבחרת איסלנד. עמוד הפייסבוק שלה צמח ב-170% במהלך היורו. העמוד של צפון אירלנד צמח ב-52.9% ושל וווילס ב-47.9%. פולין (43.9%) והונגריה (34.4%) סוגרות את החמישייה הכי צומחת בפייסבוק בחודש האחרון.

 

  

עמודי השחקנים הכי פעילים בפייסבוק בזמן היורו:

  

1. כריסטיאנו רונלד

2. גארת' בייל

3. יקוב 'קובה' בלשצ'יקובסקי (פולין9

4. מסוט אוזיל

5. באסטיין שווינשטייגר

 

 

עמודי השחקנים שחוו את הצמיחה הכי גבוה בזמן היורו

 

1. ברטוש קפוסטקה, פולין - 538.4%

2. מריוש סטפינסקי, פולין - 471.6%

3. גרציאנו פלה, איטליה - 300%

4. לוקאש פאביאנסקי, פולין - 279.7%

5. פיוטר זלינסקי, פולין - 248.2%

6. אלמר ביארנאסון, איסלנד - 229.9%

7. האנס האלדורסון, איסלנד - 207.9%

8. בריל אמבולו, שווייץ - 171.7%

9. יון דאוי בווארסון, איסלנד - 152%

10. ברטוש סלאמון, פולין - 120.5%

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x