$
חסויות וזכויות שידור

רונלדו חתם על הסכם בשווי של כ-5 מיליון דולר עם חברת תקשורת סינית

כוכב ריאל מדריד, שישחק בשבת בגמר ליגת האלופות נגד אתלטיקו מדריד, חתם על חוזה פרזנטור עם מותג הטלפונים הניידים הסיני - Nubia

שירות כלכליסט 12:4926.05.16

כרטיסיאנו רונלדו, כוכב ריאל מדריד, שביום שבת ישחק בגמר ליגת האלופות נגד אתלטיקו מדריד, חתם על חוזה פרזנטור עם מותג הטלפונים הניידים הסיני - Nubia.

 

 

ההסכם של נוביה עם רונלדו הוא השני שחוחתמת חברה סינית עם סופרסטאר בכדורגל בחודשים האחרונים. לפני מספר חודשים חתם המותג Huawei עם ליאו מסי. ההסכם של ליאו מסי שווה כ-13.4 מיליון דולר לשנתיים. ההסכם של נוביה עם רונלדו הוא השני שחוחתמת חברה סינית עם סופרסטאר בכדורגל בחודשים האחרונים. לפני מספר חודשים חתם המותג Huawei עם ליאו מסי. ההסכם של ליאו מסי שווה כ-13.4 מיליון דולר לשנתיים. צילום: גטי אימג'ס

 

 

רונלדו, על פי הדיווחים, חתם על חוזה לשנה אחת עם Nubia, השייכת לתאגיד ZTE, בשווי של כ-5 מיליון דולר (4.47 מיליון דולר). החברה תשתמש בדמותו בפרסומיה באירופה, צפון אמריקה ואפריקה.

 

ההסכם של נוביה עם רונלדו הוא השני שחוחתמת חברה סינית עם מגה-כוכב כדורגל בחודשים האחרונים. לפני מספר חודשים חתם המותג Huawei עם ליאו מסי. ההסכם של ליאו מסי שווה כ-13.4 מיליון דולר לשנתיים.

 

רונלדו הרוויח 82 מיליון דולר בשנה שעברה, 29 מיליון דולר מחסויות בלבד. הוא הספורטאי העשיר ביותר בעולם בשנה שעברה - יותר ממסי (77 מיליון דולר) ומלברון ג'יימס (71 מיליון דולר).
בטל שלח
    לכל התגובות
    x