$
אירועי ספורט

ווסטהאם: מחיר כרטיס למשחק האחרון באפטון פארק זינק ל-1,100 ליש"ט

הקבוצה תארח במחזור הסיום של הפרמיירליג את מנצ'סטר יונייטד; המחיר הממוצע של כרטיס למשחקי הבית של ווסטהאם עומד העונה על 140 ליש"ט בלבד

שירות כלכליסט 17:4504.05.16

ווסטהאם תארח במחזור הסיום של הפרמיירליג את מנצ'סטר יונייטד למשחק בעל חשיבות ספורטיבית כחלק מהמאבק על השתתפות במפעלים האירופיים בשנה הבאה. עם זאת, החשיבות האמיתית היא שמדובר במשחק האחרון שיתקיים באיצטדיון אפטון פארק.

 

 

 

 

ווסטהאם תעזוב את ביתה אחרי 112 שנה ומהעונה הבאה תעבור לשחק באצטדיון האולימפי בלונדון.  ווסטהאם תעזוב את ביתה אחרי 112 שנה ומהעונה הבאה תעבור לשחק באצטדיון האולימפי בלונדון. צילום: גטי אימג'

 

ווסטהאם תעזוב את ביתה אחרי 112 שנה ומהעונה הבאה תעבור לשחק באצטדיון האולימפי בלונדון. 

 

בחודשיים האחרונים מחירי הכרטיסים למשחק סיום העונה החלו לנסוק, ובשבועיים האחרונים הפך המפגש בין ווסטהאם ליונייטד למשחק היקר ביותר העונה בפרמיירליג. מנתוני חברת Live Tickets, המוכרת כרטיסים לאירועי ספורט, בידור ומוזיקה, מחיר כרטיס ממוצע למשחק הגיע כעת ל-1,100 ליש"ט; המחיר ההתחלתי לכרטיס עומד על 600 ליש"ט.

 

מחיר הכרטיס הממוצע למשחקי הבית של ווסטהאם העונה עומד על 140 ליש"ט בלבד. בשלושת משחקי הבית האחרונים של הקבוצה קפץ המחיר הממוצע לכרטיס ל-250 ליש"ט.

 

נתון מעניין נוסף הוא שווסטהאם עצמה מוכרת כעת מנויים שנתיים למשחקיה הביתיים בעונה הבאה באיצטדיון החדש במחיר התחלתי של 295 ליש"ט למנוי למבוגר ביציעים שמאחורי השער. לפי קרן בריידי, נשיאת המועדון, נמכרו כבר 50,000 מנויים לשנה הבאה.

  

מנכ"ל Live Tickets, יוסי אלפסי, אמר: "השילוב בין הרומנטיקה של משחק אחרון באיצטדיון היסטורי עבור ווסטהאם ואוהדיה, לבין העובדה שמדובר במפגש מכריע מבחינה ספורטיבית, גרם לכך שמחירי הכרטיסים קפצו תוך ימים ספורים פי שניים ויותר. ישנם אוהדי ווסטהאם ישראלים שרכשו לפני חודשיים כרטיסים למשחק הזה במחיר של 220 ליש"ט לכרטיס, ועכשיו הכרטיסים הללו שווים פי ארבעה ויותר".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x