$
ספורט עולמי

במלוא המרץ: כך נכנס קובי בראיינט לעסקי הסטארט-אפ

המשקיע המיליארדר כריס סאקה סיפר על האובססיה של קובי בראיינט ללמוד את התחום

שירות כלכליסט 18:5103.05.16

למקרה שהיה ספק כיצד מתכוון קובי בראיינט לבלות בפנסיה שלו, אנקדוטה שסיפר לאחרונה המשקיע המיליארדר כריס סאקה מראה כי כוכב הכדורסל שפרש לאחרונה יתייחס לשלב הזה בחיים באותה תחרותיות כפייתיות שהגדירה את קריירת הכדורסל שלו.

 

 

 

 

כריס סאקה. "זה היה קובי, שבדיוק קרא מאמר, בדק בטוויטר, צלל לתוך ההרצאות של TED, ואני מקבל הודעות בשעה 2 או 3 לפנות בוקר, ואשתו כבר התחילה לתהות אם אני מנהל רומן עם קובי בראיינט" כריס סאקה. "זה היה קובי, שבדיוק קרא מאמר, בדק בטוויטר, צלל לתוך ההרצאות של TED, ואני מקבל הודעות בשעה 2 או 3 לפנות בוקר, ואשתו כבר התחילה לתהות אם אני מנהל רומן עם קובי בראיינט" צילום: בלומברג

 

סאקה, שהשתתף בפודקאסט של ביל סימונס, שיתף סיפור מעולה על האינטראקציות שלו עם בראיינט.

 

הוא  סיפר כי לפני מספר שנים, הוא הסכים בלית ברירה להשתתף בפגישה עם בראיינט, מכיוון שכוכב הכדורסל רצה לדון במיזמים עסקיים ובעולם הסטארט-אפ. סאקה מספר כעת שהגיע סקפטי לפגישה, גם מכיוון שאינו אוהד כדורסל וגם כי הבחין שספורטאים רבים אחרים מתייחסים לעסקים כאל תיירות, ולא באמת מנסים ללמוד כיצד הם עובדים.

 

אך כפי שניתן היה לצפות, בראיינט התגלה כשונה לגמרי מהדימוי.

 

"אמרתי לו שאם הוא רציני לגבי זה, עליו להוכיח לי. 'אני אשלח לך חומרים שרצוי שתקרא, כמה הרצאות ב-TED וסרטונים אחרים שכדאי לצפות בהם, ואם תעשה את שיעורי הבית שלך, אז אני אדבר איתך על השקעות'. זה היה מצחיק כי לא חשבתי שהוא יעשה את זה. חשבתי שזה יהיה נחמד להיפטר ממנו בנימוס. אבל בראיינט לא נכנע למול משימת שיעורי הבית. בחודשים לאחר מכן הטלפון שלי צלצל כל הזמן בלילה. זה היה קובי, שבדיוק קרא מאמר, בדק בטוויטר, צלל לתוך ההרצאות של TED, ואני מקבל הודעות בשעה 2 או 3 לפנות בוקר, ואשתי כבר התחילה לתהות אם אני מנהל רומן עם קובי בראיינט".

 

בסוף סאקה הפך מוקסם מבראיינט בדיוק כפי שבראיינט הוקסם מעמק הסיליקון.

 

"קיבלתי ממנו הודעות בכל השעות של היום. הבחור הזה היה רציני!הוא הביא את אותו מוסר עבודה אובססיבי כדי ללמוד על חברות סטארט-אפ, כפי שהתייחס לאימונים, לגמילה, להכל. אני הוקסמתי מזה. יש לו אישיות ייחודית, שאפשר לראות רק אצל כמה מהיזמים הטובים ביותר שלנו".

 

בשלב זה בראיינט הוא רוקי בכל הקשור לתחום היזמות, אך התחרותיות האובססיבית שלו בהחלט מצביעה על כך שכנראה צפויה לו קריירה משגשגת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x