$
ספורט ישראלי

רשמית: הפועל ת"א תארח במושבה

האדומים הודיעו כצפוי כי ינדדו לאצטדיון בפתח תקווה בגלל השיפוצים בבלומפילד. המנכ"ל ניר ענבר: "מדובר באצטדיון המתאים ביותר לתקופת הביניים הקרובה"

ynet וכלכליסט 13:5324.04.16

הפועל תל אביב הודיעה רשמית היום (א') כי תארח את משחקיה הביתיים בעונה הבאה באצטדיון המושבה בפתח תקווה, זאת לאור השיפצוים המתוכננים באצטדיון בלומפילד.

אצטדיון המושבה. מקום לבעלי המנויים אצטדיון המושבה. מקום לבעלי המנויים צילום: יח"צ

 

מהפועל נמסר: "המועדון יעשה את מירב המאמצים על מנת לאפשר לבעלי המנויים לחדש את המנוי לעונת 2016/17 באיצטדיון בפתח תקווה, במיקום דומה ככל הניתן למקום מושבם בבלומפילד".

 

מנכ"ל המועדון, ניר ענבר, אמר: "המטרה הראשונית שלנו הייתה לעבור ולשחק באצטדיון המושבה ואנחנו מרוצים שעמדנו בה. קיבלנו עשרות רבות של פניות מאוהדים שביקשו שנעשה את כל המאמצים לעבור לפתח תקווה, שהוא אצטדיון מצוין וגם המתאים ביותר עבור הפועל תל אביב ואוהדיה לתקופת הביניים הקרובה".

 

עדיין לא ברור מתי תושלם בניית האצטדיון של הפועל תל אביב בבת ים. אמיר כבירי, הבעלים של הפועל תל אביב, כבר החל בחיפוש אחר משקיעים.

 

ביום חמישי, עמותת "האדומים" פנתה במכתב לראש העיר תל אביב, רון חולדאי, בבקשה שהעירייה תבטל את התכנית לשיפוץ אצטדיון בלומפילד. במכתב טוענים אוהדי הפועל תל אביב ששיפוץ בלומפילד בעלות של 200 מיליון שקל היא "בזבוז כספי ציבור".

  

מנכ"ל החברה לפיתוח פתח תקווה איתמר אלדר אמר: "אנו שמחים לארח את מועדון הכדורגל של הפועל תל אביב באצטדיון המושבה בעונות הקרובות, זהו נדבך נוסף בקידום מדיניות החברה והעיר להגדיל את פעילותו של האצטדיון ולמקסם את יכולותיו".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x