$
אירועי ספורט

תיירי הספורט הישראליים מתלהבים מטוטנהאם

עפ"י נתוני Live Tickets, הביקוש של הישראלים למשחקיה של הקבוצה האנגלית זינק העונה ב-500%. בשבת תארח טוטנהאם את ארסנל. מחירי הכרטיסים 1,000-500 ליש"ט

שירות כלכליסט 17:2302.03.16

טוטנהאם הלונדונית, שמשחקת באיצטדיון ווייט הארט ליין שבו 36,284 מקומות בלבד, חווה עונה מוצלחת במיוחד בליגה האנגלית והיא הפכה למועמדת מובילה לאליפות.

  

 

 

טוטנהאם חוגגת. מחירי הכרטיסים למשחק הדרבי נסקו למחיר של למעלה מ-500 פאונד לכרטיס מאחורי השער ולמקומות הטובים התשלום הוא של למעלה מ-1,000 ליש"ט לכרטיס. טוטנהאם חוגגת. מחירי הכרטיסים למשחק הדרבי נסקו למחיר של למעלה מ-500 פאונד לכרטיס מאחורי השער ולמקומות הטובים התשלום הוא של למעלה מ-1,000 ליש"ט לכרטיס. צילום: איי אף פי

 

על פי נתוני חברת Live Tickets  הביקוש של הישראלים למשחקיה של טוטנהאם קפץ העונה ב-500% לעומת העונה הקודמת, במיוחד אמורים הדברים לקפיצה משמעותית מאז משחקי חג המולד.

 

בעונה שעברה (2014/15) מחיר הכרטיס הממוצע למשחקיה של טוטנהאם עמד על 90 ליש"ט, עד למשחקי חג המולד המסורתיים עמד מחיר הכרטיס הממוצע על 110 ליש"ט, אבל מאז תחילת 2016 קפצו הביקושים וגם המחירים.

 

בשבת הקרובה תארח טוטנהאם לדרבי הגדול של לונדון את ארסנל הנאבקת מולה בצמרת הפרמיירליג. מחירי הכרטיסים למשחק הדרבי נסקו למחיר של למעלה מ-500 ליש"ט לכרטיס מאחורי השער ולמקומות הטובים התשלום הוא של למעלה מ-1,000 ליש"ט לכרטיס.

 

גם בכמות הישראלים הטסים לצפות במשחקי טוטנהאם חלה במהלך השבועות האחרונים עליה משמעותית. בשבת הקרובה כ-400 ישראליים עשויים להיות באצטדיון ווייט הארט ליין במשחק נגד ארסנל. כמות דומה של ישראלים צפויים להגיע במשחק הבית של טוטנהאם נגד מנצ'סטר יונייטד בתחילת אפריל בו המחירים מתחילים כעת ב-400 ליש"ט לכרטיס. מדובר בכמות ישראלים שגדולה כמעט פי 10 לעומת הנתונים הממוצעים של ישראלים המגיעים למשחקי טוטנהאם.

 

מנכ"ל Live Tickets יוסי אלפסי מסביר את התופעה: "טוטנהאם נחשבת כקבוצה של היהודים בלונדון וגם בישראל יש לה קהל אוהדים נאמן. באופן עקרוני, תמיד יש ביקוש למשחקים של טוטנהאם, אבל מה שקורה מאז חג המולד הוא פשוט טירוף שמזכיר רק את הטירוף שהיה סביב ליברפול לפני שנתיים כשהיא רצה חזק בצמרת ונחשבה כמועמדת לאליפות. אני מעריך שהטירוף סביב טוטנהאם ילך ויתגבר במהלך השבועות הקרובים ומגיוון שהיא מתמודדת בשתי חזיתות - הפרמיירליג והליגה האירופית יש משחקים אטרקטיביים מאוד לקהל אוהדיה בישראל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x