$
ספורט ישראלי

אושרה הגדלת אצטדיון בלומפילד

האצטדיון היפואי יוגדל מ-16 אלף ל-24 אלף מקומות. מכבי ת"א תנדוד לאצטדיון המושבה בתקופת השיפוץ וגם הפועל ת"א ובני יהודה יצטרכו למצוא בית חדש

ynet 17:0424.02.16

הוועדה המקומית של עיריית תל-אביב אישרה היום (ד') את הגדלתו של אצטדיון בלומפילד מ-16 ל-24 אלף מקומות ולא 30 אלף כפי שתוכנן תחילה. השיפוץ ייקח בסביבות שנה וחצי ועלותו מוערכת ב-200 מיליון שקל.

 צילום: ראובן שוורץ

 

האצטדיון ייסגר החל מהקיץ הקרוב, כאשר את הפרויקט תנהל הרשות לפיתוח כלכלי ת"א-יפו, שניהלה לאחרונה  את הקמת הדרייב אין. משרד האדריכלים מנספלד-קהת, שליווה את הקמת האצטדיון בסמי עופר, הוא זה שנבחר ללוות את הרחבת האצטדיון ביחד עם חברת הניהול שהייתה מעורבת באצטדיון בחיפה.

 

"זה צעד חשוב לספורט התל-אביבי", כתב בחשבון הפייסבוק שלו אסף זמיר, סגן ראש עיריית ת"א והוסיף בנימה מבודחת, "וזה צעד עוד יותר חשוב עבורי כי הבטחתי שכשהאצטדיון יושלם אתחיל לעשות ספורט בעצמי".

 

בזמן השיפוץ, הקבוצות התל-אביביות ייאלצו לנדוד לאצטדיונים חלופיים. מכבי ת"א צפויה לשחק באצטדיון המושבה בפתח תקווה ובני יהודה תעבור לאצטדיון הברפלד בראשל"צ. הפועל ת"א תלויה בהפועל פ"ת. אם האחרונה תעלה לליגת העל, אזי האדומים ישחקו באצטדיון בנתניה. אם הפועל פ"ת תישאר בלאומית, גם הפועל ת"א תנדוד למושבה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x