$
ספורט עולמי

מנכ"ל ליברפול לאוהדים: "תמשיכו לצייץ, אנחנו קשובים לציוצים שלכם"

איאן אייר: "אנחנו משתמשים במדיה החברתית כברומטר, היא מעניקה לנו תחושה טובה לגבי מה המצב בחוץ. יש שם אנשים שונים ומגוונים. האנשים שמגיעים למשחקים הם שונים מהמיליונים שצופים בטלוויזיה"

שירות כלכליסט 12:2804.11.15
מנכ"ל ליברפול איאן אייר קרא לאוהדי הקבוצה להמשיך לצייץ בטוויטר, וחשף כי במועדון תמיד מקשיבים למדיה החברתית. אייר אמר את הדברים השבוע בכנס הרשת העולמי בדבלין. הוא חשף כי בליברפול מעסיקים אנשים שעבודתם היא לנטר את ההודעות במדיה החברתית ולעקוב אחר מצב הרוח של ה"לקוחות".

 

רבים מהאוהדים קראו בקיץ לקבוצה להחתים את מרקו רויס, בעוד שאחרים הביעו תמיכה ביורגן קלופ כמנג'ר פוטנציאלי חדש.

 

מרקו רויס מרקו רויס צילום: רויטרס

 

 

בתשובה לשאלה מדוע רויס לא הוחתם, ענה אייר: "זה היה נשמע כמו רעיון טוב, אך אם היינו עושים כל מה שאומרים במדיה החברתית, לא היינו מצליחים להספיק שום דבר". עוד הוסיף: "אנחנו משתמשים במדיה החברתית כברומטר, היא מעניקה לנו תחושה טובה לגבי מה המצב בחוץ. יש שם אנשים שונים ומגוונים. האנשים שמגיעים למשחקים הם שונים מהמיליונים שצופים בטלוויזיה".

 

עם זאת, אייר הודה כי יהיה זה טיפשי מצידה של ליברפול להתעלם מהדברים שכותבים האוהדים במדיה החברתית, ורמז כי ייתכן וחוסר הסיפוק של האוהדים זירז את הפיטורים של ברנדן רודג'רס. "כשיש מסר עקבי ומשותף, בין אם הוא טוב או רע, זה מהווה מדד עבורנו", אמר.

 

"כמו כל עסק אחר, אנשים עושים מחקר, יש לנו אנשים שתפקידם הוא לעבור על ההודעות...וכמו כל עסק, רוצים להקשיב ללקוחות. זה לא אומר שרצים ומחתימים שחקן, זה לא קורה ככה. אך אם הם מדברים על מה שעשינו במשחק ספציפי או על המאמן, אנחנו כמובן קוראים כדי לקבל תחושה על המתרחש".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x