$
ספורט עולמי

גביע העולם ברוגבי: 2 מיליון צופים במגרשים

עד כה נמכרו 97% מהכרטיסים ל-48 המשחקים בטורני שנערך באנגליה; יותר מ-60 אלף צפו במשחקי רבע הגמר מאזורי האוהדים

שירות כלכליסט 13:3820.10.15

מעל 2 מיליון אנשים באו לצפות במשחקי גביע העולם ברוגבי המתקיימים באנגליה, זאת לאחר שבסוף השבוע נערכו משחקי רבע הגמר. מספר המבקרים באזורי האוהדים הרשמיים הוא מכובד גם כן.

 

דרום אפריקה התגברה על פיגור וגברה על וויילס בתוצאה 23-19, בעוד שניו זילנד הביסה את צרפת 62-13 ביום שבת, לפני שארגנטינה הפתיעה את אירלנד וניצחה בתוצאה 43-20, ואוסטרליה השיגה בעיטת עונשין בדקות הסיום שהבטיחה את ניצחונה ביום ראשון על סקוטלנד בתוצאה 35-24.

 

שחקן ניו זילנד שחקן ניו זילנד צילום: רויטרס

 

המשחקים שבהם ניצחו דרום אפריקה וסקוטלנד נערכו באצטדיון טוויקנהאם, ואילו שני המשחקים האחרים בשלב רבע הגמר נערכו באצטדיון מילניום בקרדיף. בארבעת המשחקים היו 300 אלף צופים, שהעלו את המספר הכולל של צופים בטורניר מעל לרף ה-2 מיליון.

 

"ארבעת משחקי רבע גמר מסעירים שנערכו בסופ"ש, הובילו לכך שמספר הצופים עבר את השני מיליון", אמר מנהל הטורניר סטיבן בראון. "אזור האוהדים היה מלא בסוף השבוע, והשימוש במדיה חברתית ודיגיטלית המשיך לעלות. לכן אנחנו מרוצים מההצלחה המתמשכת של הטורניר ומצפים למשחקי חצי הגמר בסוף השבוע הקרוב". יותר מ-60 אלף אוהדים צפו במשחקי רבע הגמר מאזורי האוהדים המוקצים.

 

"אזורי האוהדים המרהיבים (fanzones) עומדים בלב טורניר גביע עולם מיוחד ושובר שיאים, שממשיך לגעת, להעסיק ולעורר השראה בקהל", הוסיף יו"ר התאחדות הרוגבי העולמית ברנרד לאפאסה. "רוח ההנאה של הרוגבי הייתה בולטת ביותר באזורי האוהדים, שבהם האוהדים מכל רחבי המדינה הצטרפו לעשרות אלפי אוהדים בינלאומיים בחגיגה עולמית אמיתית של חברות ורוגבי".

 

מעל 2.4 מיליון כרטיסים נמכרו עבור 48 המשחקים, עם ממוצע של 97% מהכרטיסים לכל אחד מ-13 האצטדיונים.

נותר עוד מספר מוגבל של כרטיסים לשני משחקי חצי הגמר.

 

שני המשחקים יתקיימו באצטדיון טוויקנהאם, כשדרום אפריקה תתמודד נגד ניו זילנד ביום שבת הקרוב, ולמחרת תשחק ארגנטינה נגד אוסטרליה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x