$
רכישות

להיט בשם שאקירי

שרדאן שאקירי, כוכב הכדורגל השוויצרי, התגלה כלהיט בקרב אוהדי סטוק סיטי אפילו לפני ששיחק בפעם הראשונה. בסטוק רשמו שיאי מכירות של חולצות על שמו וכרטיסים

שירות כלכליסט 13:5616.08.15

שרדאן שאקירי התגלה כלהיט בקרב אוהדי סטוק סיטי אפילו לפני ששיחק בפעם הראשונה.

 

 

 

 

שאקירי ויוז. יותר פופולארי מבוז'אן שאקירי ויוז. יותר פופולארי מבוז'אן צילום: איי פי

 

הקבוצה שברה את שיא סכום ההעברות שלה כשהחתימה בשבוע שעבר את הקשר, שעבר מאינטר, בחוזה לחמש שנים עבור 12 מיליון ליש"ט. האוהדים מיהרו להביע את התמיכה שלהם בעסקה על ידי כך שהדפיסו את שמו והמספר של השחקן השוויצרי על חולצות הרפליקה.

 

הבקשות לחולצות עם שמו והמספר "שאקירי 22" צפויות לעקוף את הביקוש לחולצות של בוז'אן לאחר שעבר בעונה שעברה לקבוצה מברצלונה.

 

אנתוני אמרסון מנהל השירותים לאוהדים במועדון, מאמין שהחתימה הציתה את הדמיון של כל המעורבים, כולל הצוות. על אף הביקוש, החנות של הקבוצה מצוידת ומוכנה להמשיך ולהדפיס חולצות עבור האוהדים. "ההשפעה הייתה מדהימה עבור האוהדים, הצוות והשחקנים כאחד, כולם מתרגשים ביותר משאקירי", אמר אמרסון. "ההחתמה של כוכב עולמי כזה מראה את השאפתנות של המועדון. כבר הבחנו שהכרטיסים עפים ממשרד הכרטיסים, והביקוש לחולצות של שאקירי הוא גבוה ביותר. חשבנו שהחולצה של בוז'אן היא הפופולארית ביותר, אך כעת נראה ששאקירי יעקוף אותו".

 

בשתי העונות האחרונות, המספר 22 היה שייך לג'ק בוטלנד, שהעונה קיבל את המספר 1, בעקבות עזיבתו בחודש שעבר של אסמיר בגוביץ' לצ'לסי.

 

ההתלהבות מהופעתו של שאקירי באצטדיון בריטניה הובילה לעלייה בהתעניינות במנויים ובמכירת כרטיסים ובסטוק דיווחו על כך שרוב הכרטיסים למשחקי הבאים הבאים וגם למשחקי החוץ נמכרו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x