$
ספורט עולמי

סקר: מנצ'סטר יונייטד היא הקבוצה השנואה ביותר בפרמיירליג

סקר שערך העיתון הבריטי "מירור" בדק בקרב האוהדים של כל אחת מהקבוצות בליגה איזו קבוצה היא השנואה עליהם ביותר. מי היא הקבוצה הכי אהובה?

שירות כלכליסט 13:3411.08.15

מנצ'סטר יונייטד היא הקבוצה השנואה ביותר בפרמיירליג. סקר שערכו בעיתון הבריטי "מירור" בירר בקרב האוהדים של כל אחת מהקבוצות בליגה איזו קבוצה היא השנואה עליהם ביותר. יונייטד זכתה במקום הראשון הכולל. האלופה היוצאת, צ'לסי דורגה כקבוצה השנייה השנואה ביותר. ליברפול שלישית, בעוד שמנצ'סטר סיטי וטוטנהאם סוגרות את החמישייה הראשונה.

  

 

רוני ודפאיי חוגגים. העולה החדשה לליגה, בורנמות', דורגה אחרונה – כלומר, היא הכי פחות שנואה, ולפניה דורגו סאות'המפטון, סוונסי, ווטפורד ונורוויץ' רוני ודפאיי חוגגים. העולה החדשה לליגה, בורנמות', דורגה אחרונה – כלומר, היא הכי פחות שנואה, ולפניה דורגו סאות'המפטון, סוונסי, ווטפורד ונורוויץ' צילום: גטי אימג'ס

 

העולה החדשה לליגה, בורנמות', דורגה אחרונה – כלומר, היא הכי פחות שנואה, ולפניה דורגו סאות'המפטון, סוונסי, ווטפורד ונורוויץ'.

 

האוהדים של כל קבוצה זכו למשקל זהה בקביעת הדירוג, ללא קשר למספר האוהדים שהצביע, במטרה לשמור על הגינות הטבלה.

 

בסקר האוהדים נשאלו גם איזו קבוצה שהם אינם אוהדים, הם אוהבים. סאות'המפטון זכתה בדירוג הזה. אחריה דורגו בורנמות', סוונסי, ארסנל ואברטון בחמישייה הראשונה.

 

המועדונים השנואים ביותר בפרמיירליג:

 

מנצ'סטר יונייטד – 68%

 

צ'לסי – 65%

 

ליברפול -60%

 

מנצ'סטר סיטי – 53%

 

טוטנהאם – 46%

 

ארסנל – 41%

 

סטוק – 41%

 

ניוקאסל – 39%

 

ווסטהאם – 37%

 

אסטון וילה – 32%

 

סנדרלנד – 30%

 

קריסטל פאלאס – 24%

 

לסיטר – 21%

 

אברטון – 21%

 

ווסט ברום – 21%

 

נוריץ' – 18%

 

ווטפורד – 15%

 

סוונסי – 13%

 

סאות'המפטון – 11%

 

בורנמות' – 9%

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x