$
ספורט ישראלי

אלטשולר שחם תעניק חסות למחלקת הנוער של בני יהודה

עובדים ומנהלים מבית ההשקעות יתנדבו ויסייעו לכדורגלנים צעירים במרכז הלמידה של המועדון; תינתן גם חסות כספית למחלקת הנוער

שירות כלכליסט 13:4321.07.15

בית ההשקעות אלטשולר שחם מאמץ את מחלקת הנוער של מועדון הכדורגל בני יהודה. שיתוף הפעולה שנחתם השבוע יכלול, לצד תמיכה כספית בשווי של כ-300 אלף שקל (על פי הערכות), השתלבות במערך החינוכי-תרבותי של המועדון באמצעות התנדבות אישית של עובדי ומנהלי החברה.

 

 

 

אוהדי בני יהודה. הסכם חסות חדש אוהדי בני יהודה. הסכם חסות חדש צילום: ראובן שוורץ

 

לדברי חן אלטשולר, מנהלת מחלקת המחקר באלטשולר שחם, "אנחנו מגיעים לשיתוף פעולה זה עם רצון אמיתי ליצור מעורבות אישית שלנו ושל עובדים מהחברה באגף הנוער. החיבור בא מתוך רצון שלנו לתרום לטיפוח דור העתיד של הכדורגל ושל הקבוצה בפרט. אנו רואים חשיבות בהשקעה בנוער בראייה כוללת של הישגיות - לא רק בהיבט של הישגים ספורטיביים, אלא גם בהגעה להישגים לימודיים ורכישת תעודת בגרות. במסגרת זאת, ישתלבו במרכז הלמידה מתנדבים וחונכים מאלטשולר שחם, שיגיעו בתדירות שבועית ויסייעו בפרויקטים קהילתיים בשיתוף הקבוצה הבוגרת. בנוסף, באמצעות החיבור של החברה לעמותת "ערכים בספורט" תופעל גם תכנית ייחודית להכשרת מאמנים על בסיס ערכים של כבוד, עזרה לזולת, חינוך לסובלנות וכדומה".

 

משה דמאיו, מנכ"ל ובעלים של קבוצת בני יהודה:  "אנו מברכים על תמיכת אלטשולר שחם ועל הבחירה להתמקד באגף הנוער ולא בקבוצה הבוגרת, כמקובל. אנו מאמינים כי תכנית כזו המשלבת חיבור של עובדי החברה לנתינה והתנדבות במועדון ייחודית בנוף הישראלי ומצביעה על רצון אמיתי לחולל שינוי, לקדם ולתמוך בספורט בישראל בכלל ובמועדון בפרט, מתוך חזון וראייה צופה פני עתיד".

 

מהלך זה מצטרף למגוון פעילויות של בית ההשקעות אלטשולר בספורט הישראלי באמצעות חסויות למגוון ענפי ספורט, החל מחסות ראשית לנבחרת ישראל בכדורגל, וליווי ארוך שנים של קבוצת הכדורסל גלבוע גליל, דרך אגודת הכדוריד ראשל"צ, הפועל קטמון בכדורגל, הפועל ב"ש בכדורסל, מחלקות הנוער של הפועל ת"א בכדורסל לצד תמיכה בספורטאים יחידים, בהם הג'ודוקה ירדן ג'רבי, החותרים דני פרידמן ומורן סמואל, חנה מיננקו-קנייזבה קופצת משולש אולימפית והשחיין גל נבו.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x