$
חסויות וזכויות שידור

ווריורס וקאבלירס מביאות רייטינג שיא ל-ABC

סדרת גמר ה-NBA בין גולדן סטייט וקליבלנד היא הנצפית ביותר מאז החלו לשדר ברשת את גמר ליגת הכדורסל, לפני יותר מעשור

שירות כלכליסט 17:2116.06.15

סדרת גמר ה-NBA שבה מוליכה גולדן סטייט ווריורס 2-3 על קליבלנד קאבלירס, היא הנצפית ביותר מאז החלו ב-ABC לשדר את גמר הליגה, לפני יותר מעשור.

 

 

המשחק החמישי שהתקיים ביום ראשון סיפק רייטינג של 14.2% (הצפייה באותו היום בקרב משקי הבית ב-56 שווקים. הרייטינג מייצג את האחוז של משקי בית באותם שווקים שצפו במשחק), זהו הרייטינג הגבוה ביותר למשחק החמישי מאז החלו בשידור ב-ABC לפני יותר מעשור, ומייצג עלייה של 21% מרייטינג של 11.7% עבור המשחק החמישי בסדרה של השנה שעברה בין מיאמי וסן אנטוניו. השיא של השידור עמד על 18.1% בין השעות 22.30-22.45, שעון ניו יורק.

 

לברון נגד קארי. מביא קהל לברון נגד קארי. מביא קהל צילום: איי פי

 

המשחק החמישי שבר שיא נוסף, הפעם בשוק של סן פרנסיסקו, שם הרייטינג עמד על 33.6%, הגבוה ביותר אי פעם עבור משחק NBA ששודר ברשת. בשוק של קליבלנד, השידור השיג רייטינג של 42.5%, שהפך אותו למשדר ה-NBA השלישי הנצפה ביותר ברשת (אחורי המשחק השלישי והרביעי של סדרת הגמר הנוכחית).

 

גמר ה-NBA צפוי לכבוש את טבלת הרייטינג בפעם ה-47 ברציפות גם בשידור הארצי וגם בכבלים.

 

סדרת הגמר שוברת השיאים השיגה בממוצע רייטינג של 13.5% עבור חמשת המשחקים. זוהי עלייה לעומת הנתון של 10.6% שנרשם בשנה שעברה.

 

התוכנית ששודרה ביום ראשון בערב לקראת המשחק, קיבלה רייטינג של 3.7%, עלייה מרייטינג של 2.9% עבור התוכנית לפני המשחק החמישי בשנה שעברה.

 

הלילה, ביום רביעי לפנות בוקר יתקיים המשחק השישי בסדרה. מייק ברין משמש כבר מספר שיא של 10 עונות ככרוז של הגמר והוא ימשיך לספק פרשנות ביחד עם ג'ף ואן גנדי, מארק ג'קסון והשדרית דוריס בורק. ב-ABC משדרים באופן בלעדי את גמר ה-NBA מאז עונת 2002-03.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x