$
חסויות וזכויות שידור

כחלק מהסכם חסות, ברצלונה תקים 7 אקדמיות לכדורגל צעירים בסעודיה

חודש לאחר שפיטנס טיים הסעודית הפכה לספונסרית של אקדמיית הכדורגל של ברצלונה היא מכריזה על אקדמיות חדשות שיפתחו בממלכה. נשיא ברצלונה, חאבייר פאוס: "אני לא מצפה להפיק מסי חדש. נתמקד בחיזור התשוקה למשחק וחיזוק המיומנות של הצעירים"

שירות כלכליסט 19:5128.05.15

חודש לאחר שהפכו לספונסרים של ברצלונה, פיטנס טיים (Fitness Time) הסעודית נבחרה לשותפה הרשמית של ברצלונה בסעודיה ובאיחוד האמירויות הערביות. במסגרת הסכם השותפות תקים ברצלונה 7 אקדמיות כדורגל בסעודיה.

 

 

בארסה. לא מצפים למסי הבא מסעודיה בארסה. לא מצפים למסי הבא מסעודיה צילום: אמ סי טי

 

לפי התנאים של ההסכם המורחב, עליו הוכרז במהלך מסיבת עיתונאים משותפת בריאד, פיטנס טיים תהפוך לשותפה ה-15 במספר של אקדמיית הכדורגל של ברצלונה (BSA) ברחבי העולם.

 

פיטנס טיים היא בבעלות ליז'אם ספורטס קומפוני (Leejam Sports Company), ארגון ש-25% ממנו הוא בבעלות אינווסטקורפ והוא הבעלים של רשת מכוני הכושר הגדולה ביותר בסעודיה, שמשרתת לקוחות עשירים.

 

"לפי חוזה השותפות, ברצלונה תקים 7 אקדמיות בממלכה, מתוכן שלוש יהיו בריאד, שתיים במזרח ושתיים במערב", מסר סגן נשיא ברצלונה חאבייר פאוס. לדבריו, ברצלונה תשלח לאקדמיות החדשות מאמנים מיומנים. "איני מצפה שהאקדמיות האלה יפיקו מסי חדש, אך ההתמקדות שלנו תהיה על חיזוק התשוקה למשחק ושיפור המיומנויות של הצעירים", הוסיף.

 

עבדות מוחסן אל-האקבני, יו"ר ליז'אם, אמר כי ברצלונה לקחה בחשבון את המקצועיות והפופולאריות של החברה במזרח התיכון ובייחוד בסעודיה. "השותפות היא גם חלק מהאחריות החברתית שלנו להקמת מתקנים מיוחדים לילדים בגילאי 4 עד 15".

 

הוא הוסיף כי ליז'אם פצחה במסע עולמי שארך 7 חודשים למציאת, מועדוני הכדורגל המקצועיים ביותר שמנהלים אקדמיות מתמחות. הגענו למסקנה ש-BSA היא הטובה ביותר בעולם".

 

האקדמיות יגבו כספים מהמשתתפים, וילדים נבחרים יזכו להזדמנויות מוגבלות להתאמן באקדמיה בברצלונה. עם זאת, הפרויקט לא יפר את הרגולציות הנוגעות להעברות של קטינים ממדינות זרות, התנהלות שבעקבותיה הוטל לאחרונה עונש על ברצלונה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x