אירועי ספורט

כמה עשרות ישראלים הצליחו לרכוש כרטיסים לקרב פאקיאו-מייוות'ר

המחיר הממוצע לכרטיס לערב הקרבות עומד על 8,000 דולר. המארגנים דיווחו כי ההכנסות ממכירת הכרטיסים עומדות על כ-40 מיליון דולר

שירות כלכליסט 15:4927.04.15

על פי הערכות Live Tickets יהיו עשרות בודדות של ישראלים באירוע שיתקיים בין שבת לראשון הקרובים בלאס וגאס. 

 

 

 

 

מני ופלויד. המארגנים דיווחו בשבוע שעבר כי ההכנסות ממכירת כרטיסים לערב הקרבות הן כ-40 מיליון דולר - כמעט פי שניים מהשיא שנקבע ב-2013 בקרב בין מייוות'ר לאלווארס מני ופלויד. המארגנים דיווחו בשבוע שעבר כי ההכנסות ממכירת כרטיסים לערב הקרבות הן כ-40 מיליון דולר - כמעט פי שניים מהשיא שנקבע ב-2013 בקרב בין מייוות'ר לאלווארס צילום: איי אף פי

 

Live Tickets מכרה במהלך הימים האחרונים 12 כרטיסים לישראלים אשר מתכוונים לטוס במיוחד ללאס וגאס על מנת לצפות בקרב שהוגדר כ"קרב המאה" של עולם האיגרוף. המחיר הממוצע לכרטיס לערב הקרבות עומד על 8,000 דולר.

 

המארגנים דיווחו בשבוע שעבר כי ההכנסות ממכירת כרטיסים לערב הקרבות הן כ-40 מיליון דולר - כמעט פי שניים מהשיא שנקבע ב-2013 בקרב בין מייוות'ר לאלווארס.

 

הכרטיסים לערב הקרבות נמכרו בשבוע שעבר באתר מיוחד תוך 75 שניות מרגע הוצאתם. 

 

מנכ"ל Live Tickets, יוסי אלפסי, ציין: "כמות הישראלים שרכשו כרטיסים לאירוע דרכנו או אלו שיגיעו ללאס וגאס היא מצומצמת ביותר. מדובר בלקוחות פרמיום אשר היו מוכנים להשקיע סכומי כסף גדולים במיוחד כדי להיות חלק מהחוויה של קרב המאה בעולם האיגרוף. הקרב הזה בין פלויד מייוות'ר למני פאקיאו שבר בארה"ב את כל שיאי ההכנסות ממכירת כרטיסים, בהזמנות צפיה בטלוויזיה ובגיוס חסויות ומפרסמים".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x