$
ספורט ישראלי

אוהדי הכדורגל באשדוד תובעים את מ.ס אשדוד

אחרי שלא הורשו בשבת להיכנס לאצטדיון הי"א עם אביזרי עידוד של עירוני אשדוד, 13 אוהדים דורשים פיצוי כספי בטענה כי הקבוצה הפרה את החוק האוסר על אפלייה במקומות ציבוריים. אשדוד: "התביעה הועברה למחלקה המשפטית של המועדון"

ynet 13:3813.04.15

כאילו לא די למ.ס אשדוד בצרות שיש לה מול פיפ"א והמצב המקצועי הקשה, עכשיו אוהדי קבוצה, שמוחים נגדה בשבועות האחרונים, דורשים גם הם פיצוי כספי בעקבות האירועים באצטדיון הי"א בשבת האחרונה.  

 

 

 

אוהדי עירוני אשדוד במשחק מ.ס אשדוד. אוהדי עירוני אשדוד במשחק מ.ס אשדוד. צילום: אבי רוקח

 

כזכור, לפני המשחק הביתי מול הפועל עכו, התקבלה הוראה באשדוד שלא להכניס את האוהדים המזוהים עם עירוני אשדוד שהגיעו למגרש עם אביזרי עידוד בצבעי צהוב-כחול. בקבוצה טענו כי הם בכלל ניסו למנוע פרובוקציה של האוהדים, ורק לאחר שאלה זרקו את אביזרי העידוד, החולצות והצעיפים של עירוני אשדוד הורשה להם להיכנס.

 

כ-50 מבין האוהדים שהיו במגרש לא הפסיקו לעודד לכל אורך המשחק את עכו, אבל אתמול (א') בערב הם החליטו לדרוש פיצוי מהנהלת הקבוצה. במכתב ששלחו להנהלת מ.ס אשדוד מבקשים 13 מהם פיצוי של 25 אלף שקלים כל אחד, בטענה שהקבוצה הפרה את החוק האוסר על אפלייה במקומות ציבוריים.

 

למרות שהיו יכולים על פי החוק לתבוע כ-50 אלף שקלים כל אחד, מסתפקים התובעים בכ-25,000 שקלים לצורכי פשרה וסגירת התביעה. נראה שבקבוצה לא יענו לדרישת האוהדים וייתכן שהצדדים יגיעו בסופו של דבר לבית משפט. באשדוד הגיבו כי התביעה הועברה למחלקה המשפטית של המועדון.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x