$
ספורט עולמי

מתייעלת: הקווינס פארק ריינג'רס צמצה את הפסדיה ב-85%

קבוצת הפרמיירליג צמצמה את ההפסדים שלה עבור השנה שהסתיימה במאי 2014 ל-9.8 מיליון ליש"ט, זאת על אף שבעונת 2013-14 שיחקה בליגת המשנה

שירות כלכליסט 15:2303.03.15

קבוצת קווינס פארק ריינג'רס (QPR) מהפרמיירליג צמצמה את ההפסדים שלה עבור השנה שהסתיימה במאי 2014 ב-85% ל-9.8 מיליון ליש"ט, זאת על אף שבעונת 2013-14 שיחקה בליגת המשנה.

 

 

ק.פ.ר. מדיניות רכישות השחקנים של הקבוצה משתנה ק.פ.ר. מדיניות רכישות השחקנים של הקבוצה משתנה צילום: Gettyimage

 

בשנה שהסתיימה במאי 2013 , שבה ירדה הקבוצה ליגה, ההפסד שלה עמד על 65.4 מיליון ליש"ט. מהקבוצה נמסר כי נמחקו הלוואות של בעלי המניות בשווי 65.4 מיליון ליש"ט. כמו כן, ההוצאות קוצצו ב-22 מיליון ליש"ט, בעיקר בשל עלויות שכר נמוכות יותר של השחקנים.

 

הליגה האנגלית צפויה להכריז על מעמדה של הקבוצה מבחינת חוקי הפייר פליי הפיננסי בשבוע הבא. אם הנתונים שפרסמה הקבוצה יאושררו, פירוש הדבר שיוטל עליה קנס קטן, זאת לעומת הקנס הגבוה שציפו שיוטל עליה לולא צמצמה את ההפסדים מהשנה שעברה. יו"ר הקבוצה, טוני פרננדז, פיקח מאז הפיכתו לבעל השליטה בקבוצה באוגוסט 2011 על השקעות עצומות בשוק ההעברות השחקנים.

 

אולם מקומה של קווינס פארק ריינג'רס בפרמיירליג שוב עומד בסכנה, והיא מדורגת במקום ה-17 בטבלה עם מספר נקודות שווה לברנלי המדורגת שלישית מהסוף, זאת בנוסף להתפטרותו של הארי רדנאפ מתפקיד המנג'ר בחודש שעבר אילצה את פרננדז לאמץ גישה חדשה. "מדיניות רכישות השחקנים של הקבוצה משתנה", הוא הודיע. "זו אסטרטגיה חדשה עבורנו. אנחנו רוצים לפתח פילוסופיה של רכישת שחקנים צעירים ורעבים שיוכלו לפתח את הקריירה שלהם אצלנו".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x