אירועי ספורט

הקלאסיקו הקרוב שייערך בברצלונה יהיה היקר בכל הזמנים לתייר הספורט הישראלי

הביקוש לכרטיסים למשחק בין ריאל מדריד לברצלונה, שייערך בעוד שלושה שבועות, הוא הגדול ביותר שנתקלו בו בישראל עד היום. בגלל הביקוש הרב המחיר הממוצע לכרטיס עומד על 725 יורו

שירות כלכליסט 14:0003.03.15

שני משחקי הקלאסיקו האחרונים בין ריאל מדריד לברצלונה הביאו קהל רב מישראל והערכות הן שהמשחק הקרוב ב-23 במרץ יביא מספר שיא של ישראלים. על פי הערכות סוכנויות הכרטיסים יגיעו למשחק שייערך בקאמפ נואו בברצלונה יותר מ-3,000 ישראלים. 

הקלאסיקו הקודם. . מבחינת ביקוש זה אירוע ספורט שמזכיר קצת את רמת הביקוש שיש להופעה של מכבי ת"א בפיינל-פור של היורוליג הקלאסיקו הקודם. . מבחינת ביקוש זה אירוע ספורט שמזכיר קצת את רמת הביקוש שיש להופעה של מכבי ת"א בפיינל-פור של היורוליג צילום: רויטרס

 

יוסי אלפסי, מנכ"ל Live Tickets, מציין שהביקוש למשחק הקלאסיקו הקרוב, הינו הגדול ביותר שבו נתקל עד כה: "הסיבה לכך היא היכולת הטובה של ברצלונה מתחילת 2015 יחד עם אובדן הנקודות של ריאל מדריד שהביאו לצמצום הפער בין הקבוצות בצמרת הליגה הספרדית".

 

לדברי אלפסי, "ספקים רבים של כרטיסים כבר הפסיקו את המכירה ומי שכן מוכר לא מוכן להתחייב לישיבה בזוגות ושלא לדבר על קבוצות גדולות יותר. אני מעריך שלמשחק הקלאסיקו הקרוב יגיעו למעלה מ-3,500 ישראלים, והמספר הזה עוד יגדל משמעותית במידה ותהיה ירידת מחירים בשבועיים שנותרו עד למשחק.

 

אלפסי טוען שמבחינת רמת ביקוש הקלאסיקו מזכיר קצת את רמת הביקוש שיש למשחקי מכבי ת"א בפיינל-פור של היורוליג: "אנחנו מדברים על כמות של כ-7,000 ישראלים שבדקו ברצינות את האפשרות לרכוש כרטיס למשחק. בשל המחירים הגבוהים וזמינות הכרטיסים הדלה לקלאסיקו, אנחנו רואים שישראלים רבים נוסעים לצפות במשחק שמינית גמר האלופות בין ברצלונה לאלופת אנגליה מנצס'טר סיטי, שיתקיים 4 ימים לפני הקלאסיקו. מחירי הכרטיסים למשחק עדיין סבירים ביחס לקלאסיקו, בין היתר בשל תוצאת המשחק הראשון בין הקבוצות שבו ברצלונה ניצחה, מה שגורם לכך שהיא כבר רגל וחצי בשלב הבא".

 

בגלל הביקוש הגבוה, המחיר הממוצע לכרטיס עומד כעת על 725 יורו. מדובר על זינוק של 10% במחיר הכרטיס הממוצע היקר עד כה שנמכר למשחק בין ריאל מדריד לברצלונה במרץ שעבר (650 יורו). באוקטובר 2013 מחיר ממוצע לכרטיס עמד על 550 יורו ומחיר ממוצע לכרטיס למשחק הליגה האחרון בין הקבוצות עמד על 600 יורו. ברוב המקרים, הקלאסיקו השני של העונה יותר יקר מהראשון בשל הסמיכות לסיום העונה והמשמעות של המשחק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x