$
חסויות וזכויות שידור

ווסטהאם יונייטד: חוזה חסות ראשי חדש עם Betway

קבוצת הפרמיירליג נותרה ללא ספונסר לאחר שהעסקה שלה עם הספונסרית המסחרית העיקרית שלה, אלפרי, פורקה כשהחברה השוויצרית הכריזה על פשיטת רגל בחודש שעבר

שירות כלכליסט 18:1508.02.15

ווסטהאם יונייטד הודיעה על חוזה חסות ראשי חדש עם סוכנות ההימורים המקוונת Betway, פחות מחודש לאחר שהספונסרית הקודמת פשטה את הרגל.

 

 

 

קבוצת הפרמיירליג נותרה ללא ספונסר לאחר שהעסקה שלה עם הספונסרית המסחרית העיקרית שלה, אלפרי, פורקה כשהחברה השוויצרית הכריזה על פשיטת רגל בחודש שעבר, לאחר ששוויץ ביטלה את תקרת שער החליפין של הפרנק.

 

אולם הקבוצה פעלה במהירות כדי למצוא לעצמה שותפות חדשה עם Betway. ההסכם הנוכחי מייצג את העסקה המסחרית הגדולה ביותר בהיסטוריה של ווסטהאם.

 

פרנק שוויצרי פרנק שוויצרי צילום: בלומברג

 

לפי הדיווחים, Betway תשלם לווסטהאם 20 מיליון ליש"ט לאורך שלוש וחצי השנים הבאות. סכום זה מגמד את ההסכם

עם אלפרי, שהיה בשווי 3 מיליון ליש"ט בשנה. ההסכם החדש מגיע בעוד הקבוצה מתכוננת למעבר לאצטדיון האולימפי בלונדון. ווסטהאם מתוכננת לעזוב את אפטון פארק לטובת הבית החדש שלה בתחילת עונת 2016-17.

 

"אנחנו שמחים לברך על הצטרפותה של Betway למועדון כספונסרית העיקרית החדשה שלנו, במסגרת העסקה המסחרית הגדולה ביותר בהיסטוריה שלנו", מסרה סגנית יו"ר הקבוצה קארן בריידי. "בדומה לנו, בטווי היא חברה שאפתנית שמסתכלת תמיד קדימה, והגודל של ההסכם משקף את המעמד שלנו כאחד המותגים הצומחים במהירות הגדולה ביותר בעולם הכדורגל. 

 

"Betway מצטרפים אלינו באחת התקופות המלהיבות ביותר בהיסטוריה שלנו, ואנחנו נעבוד בצמידות אליהם, בעודנו מתכוננים לפרידה נרגשת מהאצטדיון ששימש כבית שלנו במשך יותר מ-110 שנים, ונעבור לאצטדיון החדש שלנו ב-2016".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x