$
ספורט ישראלי

בחירות? הישראלים מתעניינים בליגת האלופות

בנט, בוז'י, ביבי? עדיף ניימאר, מסי וסוארס. אלפי ישראלים מעדיפים לפספס את הבחירות ולהגיע לשבוע משחקי ליגת אלופות וקלאסיקו בספרד

שירות כלכליסט 15:3802.02.15

בפברואר ומרץ יתקיימו משחקי שמינית גמר ליגת האלופות והשנה הם נופלים גם על יום הבחירות ב-17 במרץ. 

 

 

ניימאר, מסי ולואיס סוארס. עדיף על בנט, ביבי ובוז'י, לא? ניימאר, מסי ולואיס סוארס. עדיף על בנט, ביבי ובוז'י, לא? צילום: רויטרס

 

על פי הערכות של חברת תיירות הספורט, איסתא ספורט, כ-2000 ישראלים, מספר שיא, צפויים לצפות במשחקי ברצלונה בליגת האלופות נגד מנצ'סטר סיטי ובליגה הספרדית נגד ריאל מדריד. לפי הערכות של חברת LiveTickets, בין 3,000 ל-3,500 ישראלים יהיו בקאמפ נואו לקלאסיקו ובין 1,500 ל-2000 יגיעו למשחק ליגת האלופות מול אלופת אנגליה.

 

איסתא ספורט המשווקת הרשמית של ברצלונה: "בחודש מרץ יישבר שיא של כל הזמנים מבחינת כמות אוהדים ישראלים שיטוסו לברצלונה. לאור הביקוש, החברה חכרה מטוס כפי שנהוג במשחקים מבוקשים ענף תיירות הספורט בקרב הקהל הישראלי הוא בין המובילים בעולם, במיוחד ביחס בין גובה ההזמנות לגודל האוכלוסייה והענף נמצא בצמיחה מתמדת מדי שנה. רק במונדיאל האחרון דווח כי ישראל נמצאת במקום השני בעולם בביקוש אחר כרטיסים".

 

"זהו הקלאסיקו הכי גדול שהיה עד היום", אומר ב-Livetickets. מבחינת הביקוש, לא ראינו כל כך הרבה פניות ולהערכתנו אם הביקוש ימשיך באותו הקצב זה יהיה הקלסיקו עם הכי הרבה ישראלים עד כה. גם המשחק מול סיטי מאד מבוקש ורבים מתכוונים לראות את שני המשחקים. הבחירות לא מרתיעות את הקהל שטס לברצלונה לפני יום הבחירות, למרות שרבים מתכוונים לטוס ביום הבחירות בשעות מאוחרות או ביום המשחק מול סיטי".

 

למשחקי ברצלונה, הקבוצה האהודה בישראל, טסים כ-10,000 ישראלים מדי שנה.לקראת משחקי הקבוצה בחודש מרץ הקרוב נגד מנצ'סטר סיטי בליגת האלופות ולאחר מכן בליגה מול ריאל מדריד (הקלאסיקו) יטוסו כ-2000 ישראלים שהשקיעו בממוצע בין 1400 לכ-1890 יורו לממוצע.

 

לא רק ברצלונה מושכת צופים ישראלים. גם למשחקים של הקבוצות היריבות שלה בשמינית גמר האלופות יגיעו מספר רב של ישראלים.

 

ב-17 במרץ, יום הבחירות, יתקיים משחק בין אתלטיקו מדריד נגד לברקוזן בספרד, אוהדים רבים יצאו לספרד למשחק זה כשלמחרת הם יצפו בברצלונה נגד מנצ'סטר סיטי ואף יישארו עוד כמה ימים כדי לראות את ברצלונה משחקת מול ריאל מדריד.

 

עידו ווג, סמנכ"ל תפעול איסתא ספורט: "בחודש מרץ נשבור שיא של כל הזמנים מבחינת כמות לקוחות שנטיס למשחק בברצלונה. הביקוש הוא עצום והוא גדל משנה לשנה. ברצלונה היא עדיין הקבוצה הפופולארית ביותר בישראל אך לאחרונה אוהדי הכדורגל הישראלים מגלים עניין רב בקבוצות נוספות ומרשימות לא פחות, כדוגמת באיירן מינכן. לשם ההמחשה, בשנה שעבר הוזמנו דרכנו למעלה מ-1500 כרטיסים למשחקי באיירן מינכן. בעונה לפני כן, מספר ההזמנות עמד בסך הכל על כ-200 כרטיסים בלבד. מדובר בגידול משמעותי. צמיחה דומה נראית גם בקבוצת פריז סן ז'רמן".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x