$
רכישות

קבוצת האוהדים תמכור את האצטדיון שלה לצ'לסי

צ'לסי במגעים לרכישת המגרש, זאת בתנאי שווימבלדון, קבוצת האוהדים מהליגה הרביעית, תזכה באישור לבנות אצטדיון חדש במחוז מרטון שבלונדון

שירות כלכליסט 13:2131.12.14

צ'לסי במגעים עם ווימבלדון לרכישת המגרש הביתי של הקבוצה, זאת בתנאי שווימבלדון, קבוצת האוהדים מהליגה הרביעית, תזכה באישור לבנות אצטדיון חדש במחוז מרטון שבלונדון.

 

 

אצטדיון ווימבלדון. רוצים לחזור לשכונה המקורית אצטדיון ווימבלדון. רוצים לחזור לשכונה המקורית צילום: אוריאל דסקל

 

ווימבלדון, שתארח בשבוע הבא את ליברפול בסיבוב השלישי של הגביע האנגלי, מקווה לבנות אצטדיון חדש בסמוך למגרש הישן בפלו ליין. היא קיימה את כל משחקי הבית שלה מאז הקמת הקבוצה ב-2002 בקינגסמדו. הקבוצה השתלטה על הנכס במרץ 2003, כשהבעלים הקודמים קבוצת קינגסטוניאן ממשיכה לקיים את משחקי הבית שלה באצטדיון על תקן דיירים. תחת תנאי המכירה המוצעת לצ'לסי, הקבוצה מהליגה החובבנית תורשה להמשיך לשחק במקום, כשמובילת טבלת הפרמיירליג מתכוונת לארח שם את משחקי קבוצת הנוער והנשים.

 

"אני יכול לאשר שצ'לסי היא בדיונים מתקדמים עם ווימבלדון בנוגע להשתלטות על אצטדיון קינגסמדו על מנת לקיים במקום את משחקי הנוער והנשים, זאת אם ווימבלדון תמשיך עם המהלך המתוכנן שלה לעבור לפלו ליין", מסר דובר מטעם צ'לסי.

 

בחודש שעבר הגישה ווימבלדון בקשה לאישור בניית אצטדיון חדש באתר של מסלול ווימבלדון גרייהאונד, הצמוד לאצטדיון המקורי של הקבוצה.

 

"קרן דונס (The Dons Trust), הבעלים של ווימבלדון, יכולה לאשר שהמועדון מנהל מגעים עם מספר ארגונים, כולל מועדון הכדורגל צ'לסי, לגבי העתיד של קינגסמדו, זאת אם ההצעה של המועדון שלנו לעבור לאצטדיון חדש בווימבלדון תאושר על ידי מועצת מרטון", נכתב בהצהרה שפורסמה באתר האינטרנט של ווימבלדון ביום שלישי.

 

"הדיונים האלה הם חסויים וכל הצעה נבדקת באופן מעמיק כדי להבטיח שהיא מבטיחה את התוצאה הטובה ביותר לאזור ולמועדון.

 

"מועצת מחוז קינגסטון וכמובן שקבוצת הכדורגל קינגסטון, עודכנו לגבי הדיונים. כל שינוי בבעלות של קינגסמדו הוא פעולה מוגבלת (Restricted Action), שמחייבת את האישור של חברי הקרן לפני שתושלם. במקרה שמועצת קרן דונס תחליט שהתקבלו תנאים מתקבלים על הדעת, הם יוצגו לחברים לשיקולם. עד אז לא נוכל להמשיך ולהגיב".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x