$
ספורט עולמי

הקבוצה הכי נחמדה בכדורגל: ראיו ואייקנו

קבוצת הכדורגל ממדריד שילמה את החוב של אלמנה בת 85 שגרה ליד האצטדיון שלה כדי שתוכל להמשיך לחיות בשכונה

שירות כלכליסט 16:0426.11.14

 כשאישה בת 85 נזרקת מהבית שלה, כמה קבוצות כדורגל יבואו לחלץ אותה? כל הכבוד לראיו ואיקאנו. 

 

 

ראיו ואייקנו."אנחנו לא נעמוד בשקט מנגד, כמובן שנעשה משהו כדי לעזור. אנחנו נסייע לאישה הזו, לא רק אני, אלא כל צוות האימון, השחקנים, המועדון. נחפש מקום בו תוכל לחיות בכבוד". ראיו ואייקנו."אנחנו לא נעמוד בשקט מנגד, כמובן שנעשה משהו כדי לעזור. אנחנו נסייע לאישה הזו, לא רק אני, אלא כל צוות האימון, השחקנים, המועדון. נחפש מקום בו תוכל לחיות בכבוד".

 

כולנו רוצים להאמין שקבוצת הכדורגל שאנחנו אוהדים שייכת לטובים. אבל האם בעלים של קבוצה בישראל, בפרמיירליג או אפילו בליגה הספרדית ימהרו לסייע לפנסיונר מהצד השני של הכביש? מהסיבה הזו הסיפור של כרמן מרטינז איוזו הוא כל כך יוצא דופן. בגיל 85, האלמנה נזרקה מהבית בו גרה ב-50 השנה האחרונות, לאחר שנקלעה לבעיות פיננסיות.

 

הבית שלה נמצא בשכונת ואיקאס במדריד, הנמצאת באזור של העיר שבו ממוקמת ראיו ואיקאנו. האוהדים של הקבוצה הכינו שלטים וקראו את שמה של האלמנה במהלך המשחקים, ומאמן הקבוצה פאקו חמס פרסם הצהרה: "אנחנו לא נעמוד בשקט מנגד, כמובן שנעשה משהו כדי לעזור. אנחנו נסייע לאשה הזו, לא רק אני, אלא כל צוות האימון, השחקנים, המועדון. נחפש מקום בו תוכל לחיות בכבוד".

 

מעבר לכך, הקבוצה שילמה את החוב שלה. כרמן עצמה אסירת תודה. "אלפי תודות", הגיבה. "שאלוהים יברך אותם. אם אפגוש את פאקו חמס אעניק לו אלף נשיקות".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x