$
חסויות וזכויות שידור

פליטת הפה של נשיא ריאל מדריד חשפה שסנטיאגו ברנבאו יקרא על שם אבו דאבי

נשיא הקבוצה פלורנטיני פרס, צולם כשהוא אומר לפוליטיקאית לוסיה פיגאר, שרת החינוך והספורט של קהילת מדריד כי: "נשים את השם IPIC ברנבאו או כל מה שהם ירצו...או CEPSA ברנבאו"

שירות כלכליסט 15:2820.11.14

הנשיא של קבוצת ריאל מדריד פלט בפני פוליטיקאית את השם המתוכנן של האצטדיון, מבלי לשים לב שהמצלמות פועלות.

 

 

 

 

סנטיאגו ברנבאו. בקרוב אבו דאבי ברנבאו? סנטיאגו ברנבאו. בקרוב אבו דאבי ברנבאו? צילום: איי פי

 

אצטדיון ברנבאו, הבית של ריאל מדריד ישנה את שמו בעקבות ההסכם עליו חתמה ריאל עם חברת IPIC מאבו דאבי. החברה מנוהלת על ידי שייח מנסור, שהוא גם הבעלים של מנצ'סטר סיטי. IPIC חתמה בחודש שעבר על ההסכם עם ריאל מדריד, שיאפשר לקבוצה לממן את הקמתו של אצטדיון חדש.

 

נשיא הקבוצה פלורנטיני פרס, צולם כשהוא אומר לפוליטיקאית לוסיה פיגאר, שרת החינוך והספורט של קהילת מדריד כי: "נשים את השם IPIC ברנבאו או כל מה שהם ירצו...או CEPSA ברנבאו".

 

ההסכם לחמש שנים משתלם עבור ריאל מדריד. הם ירוויחו 3 מיליון יורו בשנה עד שתושלם בנייתו של האצטדיון החדש, ולאחר מכן הסכום הזה יזנק ל-20 מיליון יורו.

 

עדיין בריאל מדריד. השבוע גילו בקבוצה כי לוקה מודריץ' נפצע במשחק מוקדמות יורו 2016 נגד איטליה וזה אומר שהוא לא יוכל לשחק בקבוצה מספר חודשים. על פי החישובים ריאל מדריד צפויה לקבל פיצוי מפיפ"א על פציעתו של השחקן בשווי 1.6 מיליון יורו. זה חלק מתוכנית הפיצויים לקבוצות על פציעות שקורות בזמן משחקים בינלאומים .

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x