$
ספורט ישראלי

כמה ישראלים יהיו בסנטיאגו ברנבאו?

כ־1,200 ישראלים יגיעו לקלאסיקו, כ־70% מהם אוהדי ריאל מדריד

שירות כלכליסט 10:5123.10.14

המשחק הראשון בעונה בין ריאל מדריד לברצלונה, שיתקיים בשבת הקרובה באיצטדיון סנטיאגו ברנבאו במדריד, ימשוך אליו לא מעט ישראלים אך לא במספר שיא כמו בשנים הקודמות.

 

 

 

 

מסי וניימאר. 30% מהישראלים בברנבאו באו בשבילם מסי וניימאר. 30% מהישראלים בברנבאו באו בשבילם צילום: רויטרס

 

מנתוני Live Tickets, ספקית רשמית של כרטיסים לברצלונה, עולה כי יותר מ־1,200 ישראלים יגיעו לצפות במשחק. זאת לעומת הקלאסיקו של העונה הקודמת שהתקיים במדריד, ושבר שיא בנוכחות ישראלים - יותר מ־3,000. על פי Live Tickets, קיים גידול משמעותי בכמות הישראלים הטסים לצפות במשחקי הקלאסיקו מאז המשחק בשנת 2009, שבו הביסה ברצלונה את ריאל מדריד בתוצאה 2:6. מנתונים של Live Tickets עולה כי בעונת 2014/2013 טיפס מספר הישראלים שנסעו לצפות במשחקי ברצלונה בקאמפ נואו בכל המסגרות (ליגה ספרדית, גביע המלך, ליגת האלופות) ליותר מ־18 אלף בסך הכל.

 

לדברי יוסי אלפסי, מנכ"ל Live Tickets, "התפתחה מגמה של ישראלים הנוסעים לצפות לפחות בקלאסיקו אחד בשנה באופן קבוע. ישראלים בדרך כלל מחכים לרגע האחרון להזמנת כרטיסים כדי לראות את הפערים בטבלה ולהחליט על פי זה אם לטוס או לא. לכן אנו עמוסים בהזמנות למשחקים אלו בשבועיים שלפני המשחק".

 

גם חברת תיירות הספורט איסתא ספורט יצאה בפרויקט הטסת אוהדים למשחק המבוקש, כשעלות הפרויקט הכולל שריון חדרי מלון, כרטיסים למשחק וכן החכרת מטוס מארקיע היא כ־450 אלף דולר. לפי נתוני איסתא, 70% מהנוסעים הישראלים למשחק בברנבאו הם אוהדי ריאל מדריד לעומת 30% שהם אוהדי ברצלונה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x