ספורט ישראלי

לאחר עשור: נוקיה מפסיקה את החסות, וההיכל ביד אליהו מחפש מחליף

חברת הסלולר לא תמשיך להעניק את שמה להיכל המיתולוגי; בחברת היכלי הספורט ת"א-יפו טוענים שהזכות על השם שווה 90 מיליון שקל

כלכליסט 18:0514.09.14

מכרז פומבי יתפרסם מחר (ב') מטעם חברת היכלי הספורט תל אביב-יפו לקבלת זכות חסות ומיתוג על היכל הספורט ביד אליהו, שבעשור האחרון נקרא "היכל נוקיה" על שמה של נותנת החסות הנוכחית.

 

 

 

לפני עשור שילמה חברת נוקיה סכום של כ-6 מיליון דולר עבור חסות השם על ההיכל וכיום, כך מעריכים בחברת היכלי הספורט של תל אביב, הזכות על שם ההיכל שווה לנותנת החסות כ-90 מיליון שקל.

 

חברת היכלי הספורט תל אביב- יפו הודיעה היום במפגש עיתונאים שנערך בהיכל, על פרסום מכרז פומבי לקבלת זכות חסות ומיתוג חדשה להיכל. החברה אשר תזכה במכרז ותחליף את נוקיה, עימה מסתיים ההסכם בסוף השנה, תיהנה בין השאר מקריאת ההיכל על-שם מותג מסחרי שתציע, מקבלת אזורי פרסום בתוך ההיכל ומזכות לקיים אירועים בהיכל. הגשת הצעות תתאפשר עד ה-20 בנובמבר.

 

 

תא צפייה בהיכל נוקיה תא צפייה בהיכל נוקיה צילום: קובי בכר

 

במהלך מפגש העיתונאים הציג יו"ר חברת היכלי הספורט, עו"ד דני בירן, נתוני חשיפה תקשורתית מהשנה האחרונה עבור ההיכל, אשר לוקטו על ידי "יפעת תקשורת". על פי הנתונים שפרסם בירן זוכה ההיכל לנתוני חשיפה של מעל 5,000 אזכורים בכלי התקשורת השונים במהלך השנה, כאשר כל ישראלי שומע או רואה את שמו של ההיכל בממוצע כ-20 פעם בשנה.

 

בירן: אמר כי "לאחר עשר שנים של שיתוף פעולה מוצלח וראשוני מסוגו בארץ עם נוקיה, אנו נפרדים כידידים ויוצאים לדרך חדשה. ערכו של ההיכל צמח בצורה משמעותית בשנים האחרונות עם שפע של אירועי ספורט, תרבות וכנסים המתקיימים במקום במהלך כל השנה, כפי שניתן לראות גם מנתוני החשיפה. בשנים האחרונות ראינו תופעה שבה מספר ההופעות של היכל נוקיה בתקשורת היה אף גבוה יותר ממספר ההופעות של המותג נוקיה עצמו. נתון זה מעיד יותר מכל על עוצמתו וחוזקו של ההיכל כמותג. אין ספק שהעבודה הרבה שאנחנו כחברה ביחד עם עיריית תל אביב-יפו משקיעים בשדרוג ההיכל, החניונים ומערך התחבורה, מסייעים בשמירת המותג וחיזוקו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x