$
רכישות

ב-1995 אנחל די מריה היה שווה 35 כדורים. כיום הוא שווה 60 מיליון ליש"ט

הקשר ההתקפי של ריאל מדריד עבר למנצ'סטר יונייטד ששווה מינימום 60 מיליון ליש"ט. בעבר נרכש על ידי קבוצת רוסריו סנטרל עבור ציוד ספורטיבי

שירות כלכליסט 15:4526.08.14

אנחל די מריה, קשר ריאל מדריד ונבחרת ארגנטינה, הוא השחקן היקר ביותר בהיסטוריה של הכדורגל האנגלי.

 

 

 

 

די מריה. עובר לאדום די מריה. עובר לאדום צילום: איי אף פי

 

מנצ'סטר יונייטד הבטיחה את רכישתו של די מריה עבור סכום של 60 מיליון ליש"ט (כ-10 מיליון ליש"ט יותר מהשיא הקודם). הסכום (75 מיליון יורו) הוא ככל הנראה ראשוני ויונייטד תעביר סכומים נוספים לריאל מדריד על פי הישגיו של הקשר בן ה-26 בקבוצה.

 

הסכום גבוה באופן משמעותי מהסכום הראשוני ששילמה קבוצתו הראשונה של די מריה עבור הקשר המכונה "האיטרייה". כשהיה ילד שיחק די מריה בקבוצה השכונתית טוריטו. וכשרוסריו סנטרל היתה מעוניינת להחתים את הכישרון הצעיר ב-1995 היא נאלצה להיפרד מ-35 כדורים ולהעבירם לטוריטו.

 

מאז השווי של די מריה עלה בכמה אחוזים. ב-2007 הוא הוחתם בבנפיקה עבור 8 מיליון יורו (וסכומים נוספים שהועברו למשקיעים או נרכשו על ידי משקיעים). שלוש שנים לאחר מכן חתם בריאל מדריד, ששילמה עבורו סכום של 25 מיליון יורו פלוס 11 מיליון יורו בהעברות שונות תלויות הישגים. די מריה היה אמור לסיים את החוזה שלו בריאל מדריד בתום העונה הנוכחית.

 

די מריה, מלך הבישולים של אירופה בעונה שעברה (17), עשוי לקבל עד 188 מיליון יורו ב-5 השנים שלו במנצ'סטר יונייטד - משכורות ובונוסים. שכר הבסיס שלו יעמוד על 8 מיליון יורו. הוא הרוויח בריאל מדריד סכום של כ-5 מיליון יורו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x