$
ספורט עולמי

אוהדי פ.ס.וו. איינדהובן מחו נגד ההשקת Wi-Fi באצטדיון

הטענה העיקרית שלהם היא שהאוהדים מעדיפים לשחק בטלפונים שלהם במקום להתמקד במשחק ולעודד את הקבוצה

שירות כלכליסט 13:2319.08.14

במהלך משחק פתיחת העונה של פ.ס.וו. איינדהובן בליגת הכדורגל ההולנדית מול נאק ברדה, שהסתיים בניצחון 6-1, פצחו האוהדים במחאה נלהבת נגד ההשקה של Wi-Fi באצטדיון. 

 

  

אוהדי פ.ס.וו. האוהדים טוענים שההשקה של הטכנולוגיה הזו היא רק שלב נוסף בשורה של החלטות שנועדו למשוך קהל עשיר יותר למשחקים אוהדי פ.ס.וו. האוהדים טוענים שההשקה של הטכנולוגיה הזו היא רק שלב נוסף בשורה של החלטות שנועדו למשוך קהל עשיר יותר למשחקים צילום: אימג'בנק, Gettyimages

 

האוהדים ביציעים T ו-U – שנחשבים לקולניים ביותר באצטדיון פיליפס – זעמו על המהלך של המועדון להעניק לאוהדים גישה טובה יותר למידע במהלך המשחקים דרך מכשירי הסמארטפון שלהם. באחת הכרזות נכתב: "זין על ה- Wi-Fi, תתמכו בקבוצה". בכרזות נוספות שהניפו האוהדים לפני שריקת הפתיחה שרטטו איקסים על סימן ה- Wi-Fi.

 

הטענה העיקרית שלהם היא שהאוהדים מעדיפים לשחק בטלפונים שלהם במקום להתמקד במשחק ולעודד את הקבוצה.

 

האוהדים טוענים שההשקה של הטכנולוגיה הזו היא רק שלב נוסף בשורה של החלטות שנועדו למשוך קהל עשיר יותר למשחקים. דיילים כבר עוברים באצטדיונים ומבקשים מהאוהדים להתיישב ולא לעודד בעמידה. "אפשר לשבת בבית" ו-"עמדו מאוחדים", הם בין הסיסמאות שהתנוססו על הכרזות שהניפו האוהדים.

 

בשבוע שעבר הודיעו במנצ'סטר יונייטד כי האוהדים לא יורשו העונה להכניס מכשירי אייפד לאולד טראפורד. הסיבה לכך היא החשש שיצלמו שערים באיכות טובה ויעלו לרשת - ובכך יפגעו בזכויות השידור של הקבוצה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x