$
ספורט ישראלי

אייל גולן - הבוס החדש של הפועל מרמורק

הזמר רוכש את הקבוצה יחד עם עו"ד אלדד פרי; היו"ר האגדי של המועדון, חנן עדני: "אני מתרגש לתת את הקבוצה שסחבתי על הגב 42 שנה לאייל"

ynet 21:1315.06.14

הזמר אייל גולן ואיש העסקים עו"ד אלדד פרי סיכמו הערב (א') על רכישת קבוצת הכדורגל של הפועל מרמורק.

 

 

  

גולן, יליד רחובות ותושב השכונה לשעבר, שגם גדל בקבוצה ואף שיחק בה מספר עונות לפני שהחל את דרכו בתחום המוזיקה, סוגר מעגל ומקבל את זכויות הניהול של המועדון מהיו"ר המיתולוגי, חנן עדני.

 

 

"אפשר לברך על המוגמר", אמר עדני, האיש המזוהה ביותר עם המועדון, "אני מתרגש. השניים מקבלים אותה בלי חובות, איך שהיא. לא רוצה עליה כסף. הם מבחינתם רוצים שאני אמשיך לנהל את העסק כמו שעשיתי תמיד".

 

 

אייל גולן אייל גולן צילום: נמרוד גליקמן

 

גולן שיחק בתחילת דרכו בהפועל מרמורק, אבל לאחר מספר שנים, במקביל לקריירת השירה, הוא עבר ליריבה השנואה ברחובות, מכבי שעריים, ואז החל הנתק בין השניים. "נפרדו דרכנו לפני 10 שנים, אבל עכשיו אנחנו סוגרים מעגל. אני זוכר שאני הבאתי לו את הקלטת הראשונה שלו כזמר, ועכשיו את הקבוצה שסחבתי על גבי במשך 42 שנה".

 

"הרבה שנים אני מחפש שהמהלך הזה ייצא לפועל, במיוחד עם אייל, ועכשיו הצטרף אליו גם אלדד פרי. אני סומך על שניהם. אנחנו לא יוצאים בהצהרות, אבל אני בטוח שמרמורק תהיה חזק בצמרת. לא יודע מה יהיה בהמשך".

 

הפועל מרמורק, בעבר קבוצה שבילתה גם בליגה הבכירה (כשזו נקראה ליגה לאומית), נמצאת כיום בליגה א'. העונה היא הובילה חלק גדול מהעונה את הטבלה, אך הידרדרה לקראת הסיום, החליפה מאמנים והודחה כבר בשלב הראשון של הפלייאוף.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x