$
ספורט ישראלי

הטוטו מצפה לזכייה של ברזיל בגביע העולם - ולהכנסה של 250 מיליון שקל

הטוטו ישקיע 5.5. מיליון שקל בקמפיין שיווקי לקראת המונדיאל - במטרה להעלות את הכנסותיו ב-20% לעומת הטורניר הקודם

שירות כלכליסט 16:2725.05.14

המועצה להסדר הימורים בספורט, הטוטו, מצפה להכנסות של 250 מיליון שקל בתקופת המונדיאל שייערך בין 12 ביוני ל-13 ביולי.

 

 

 

 

נבחרת ברזיל. פייבוריטית נבחרת ברזיל. פייבוריטית צילום: אי פי איי

 

"מונדיאל 2014 הוא אירוע הספורט הגדול בעולם, ומהווה אירוע שיא עבור הטוטו, הן מבחינת הכנסות והן מבחינת פעילות", אמר איציק לארי, מנכ"ל הטוטו. "ה-Winner הינו חלק בלתי נפרד מחוויית המונדיאל ואנו נערכים לכך בהתאם".

 

הכנסות הטוטו בזמן המונדיאל הקודם (2010) עמדו על 211 מיליון שקל.

 

הטוטו מדווח כי יגדיל את היצע האופציות בכל אחד ממשחקי המונדיאל (יציע כ-20 אופציות להימור בכל משחק בממוצע), לצד יחסי זכייה משופרים, הגדלת הפרסים ומבצעים מיוחדים.

 

הטוטו ישקיע 5.5 מיליון שקל בקמפיין שיווקי לקראת המונדיאל.

 

כמו כן, מומחי Winner, מעריכים כי הנבחרת המארחת, ברזיל, תזכה בפעם ה-6 בתולדותיה בגביע העולם. מומחי Winner העמידו במסגרת הימור Winner את יחס הזכייה של נבחרת ברזיל על פי 2.5. הם נותנים לנבחרת ארגנטינה פי 3.6 לזכייה באליפות. נבחרת ספרד, אלופת העולם הנוכחית, מקבלת יחס של פי 4.7 ונבחרת גרמניה עם יחס זכייה של פי 4.3. נבחרת הולנד, שהגיעה לגמר המונדיאל בשנת 2010 זוכה ליחס של פי 25 לזכייה בטורניר. עוד נבחרות בולטות המסומנות כהפתעה על ידי מומחי הWinner הן איטליה (יחס של פי 18), אנגליה (יחס של פי 22), צרפת (פי 18) ואורוגוואי (פי 22).

 

מומחי ה- Winner מעריכים כי ליאו מסי מנבחרת ארגנטינה יסיים כמלך השערים של המונדיאל עם יחס של פי 5. כוכב בארסה מקדים את חברו בברצלונה ניימאר (עם יחס של פי 7) אשר משחק בנבחרת ברזיל ואת כריסטיאנו רונלדו מפורטוגל (עם יחס של פי 7.5).

 

הערכות מומחי ה-Winner באות לידי ביטוי בהימור Winner TOP אשר התפרסמו במיוחד לקראת המונדיאל, שבו ניתן להמר על זהות הנבחרת המנצחת, מלך השערים של הטורניר, השלבים השונים שאליה תגיע כל נבחרת, היבשת ממנה תגיע המנצחת ועוד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x