$
ספורט עולמי

קלינט דמפסי - השחקן בעל השכר הגבוה ביותר ב-MLS

לחלוץ של סיאטל סאונדרס חוזה עם שכר מובטח של 6.7 מיליון דולר בשנה. אחריו ברשימה מייקל בראדלי מטורונטו FC, ששכרו עומד על 6.5 מיליון דולר בשנה

שירות כלכליסט 12:3913.04.14

קלינט דמפסי, כוכב סיאטל סאונדרס וכוכב נבחרת ארצות הברית, הוא בעל השכר הגבוה ביותר בליגת הכדורגל של צפון אמריקה - ה-MLS. כך על פי פרטים שמפרסם איגוד השחקנים האמריקאי.  

 

קלינס דמפסי. מרוויח יותר מתיירי הנרי קלינס דמפסי. מרוויח יותר מתיירי הנרי צילום: איי אף פי

 

דמפסי זוכה למשכורת מובטחת של 6.695 מיליון דולר בשנה. לטורונטו FC ולוס אנג'לס גאלקסי יש 6 שחקנים בסך הכל שמרוויחים יותר ממיליון דולר בעונה. לכל ליגה יש 12 שחקנים שמרוויחם סכום הגבוה ממיליון דולר. הסכום כולל את תשלום משכורת הבסיס ובונוסים מובטחים.

 

מייקל בראדלי מטורונטו FC מרוויח 6.5 מיליון דולר בשנה והוא במקום השני ברשימת השחקנים הרווחים. חברו לקבוצה, ג'רמיין דפו שהגיע מטוטנהאם ספרס, במקום השלישי עם משכורת של 6.18 מיליון דולר.

 

לנדון דונובון מלוס אנג'לס גאלקסי הוא השחקן הרביעי הכי מרוויח ב-MLS עם משכורת מובטחת של 4.58 מיליון דולר בשנה. חברו לקבוצה רובי קין מקום שלישי (4.5 מיליון דולר)

 

תיירי הנרי מניו יורק רד בולס מקבל 4.35 מיליון דולר בשנה וחברו לקבוצה, טים קאהיל, מרוויח 3.65 מיליון דולר. כל 12 השחקנים שמרוויחים מעל מיליון דולר, הם שחקנים "מיוחדים" (designated players) שמשכורתם, מלבד 387,500 דולר, משלומת מחוץ לתקרת השכר. תקרת השכר ב-MLS עומדת על 3.1 מיליון דולר בלבד.

 

בחדשות נוספות מה-MLS, קומישינר הליגה, דון גארבר, הודיע כי הוא סובל מסרטן הערמונית ושהוא יעבור ניתוח וטיפול. הוא לא יעזוב את תפקידו.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x