$
חסויות וזכויות שידור

אינטל: הסכם עם סן פרנסיסקו פורטיניינרס

אחרי ברצלונה: ענקית השבבים חתמה על הסכם חסות משמעותי עם קבוצת הפוטבול של עמק הסיליקון

סוכנויות הידיעות 23:5722.12.13

קבוצת הפוטבול סן פרנסיסקו פורטיניינרס חתמה עם אינטל על עסקה במסגרתה ענקית השבבים תהפוך להיות שותפה מממנת של אצטדיון ליוויס החדש שלה. 

 

במסגרת ההסכם, שייכנס לתוקף בשנה הבאה, לאחר פתיחת האצטדיון שנבנה בעלות של 1.2 מיליארד דולר, יהיו לאינטל זכויות השם לאזורי ההליכה בפינה בצפון מערבית של המתחם. האזור, המוכר כיום בשם "נורת'ווסט פלאזה", ייקרא "אינטל פלאזה".

  

הקבוצה תעבוד עם אינטל להטמיע באצטדיון את מוצריה הקשורים לטכנולוגיות אבטחה. העסקה כוללת גם חבילת אירוח רחבת היקף, וכן זכויות פרסום בטלוויזיה וברדיו.

  

ג'ד יורק, הבעלים של סן פרנסיסקו פורטיניינרס ג'ד יורק, הבעלים של סן פרנסיסקו פורטיניינרס צילום: איי פי

 

אף שלא פורסמו הפרטים הפיננסיים של העסקה, על פי ההערכות, אינטל תשלם בשנה סכום של שבע ספרות עבור תקופה ראשונית של עשר שנים. תנאים דומים הוענקו לשותפים המממנים הנוספים של האצטדיון, אנהאוזר-בוש, ויולין ממורי, ברוקיד, SAO, בנק ניו יורק מלון, יאהו ו-NRG אנרג'י. 

 

המטה של אינטל שוכן מרחק קצר מהאזור בסנטה קלרה עליו ייבנה האצטדיון. 

 

"אין מקום טוב יותר מהלב של עמק הסיליקון להציג את הטוב ביותר שהטכנולוגיה יכולה להציע, ואנחנו גאים ביותר לתמוך בפורטיניינרס עם משימה להגדיר ולהעצים את חוויית האוהדים ביום המשחק", מסרה דברה קונארד, סמנכ"לית השיווק של אינטל. "זוהי מערכת יחסים טבעית בין שני ארגונים מפורסמים באזור המפרץ, ואנחנו נרגשים למצוא דרכים חדשים לגרום למעורבות האוהדים". 

 

אינטל חתמה לאחרונה על הסכם חסות בן 34 מיליון דולר עם ברצלונה הספרדית. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x