$
חסויות וזכויות שידור

בדרך לשיא ההכנסות: פריז סן ז'רמן חתמה על הסכם חסות ענק עם מיקרוסופט

מיקרוסופט תשתמש באלופה הצרפתית כדי לקדם את הטאבלט סורפייס (Surface) ואת מוצרי Xbox One

סוכנויות הידיעות 15:1820.11.13

ענקית ליגה 1 הצרפתית, פרי סן ז'רמן חתמה על הסכם ספונסרשיפ עם ענקית התוכנה האמריקאית מיקרוסופט. במסגרת העסקה, שבתוקף עד סוף העונה הנוכחית 2013-14, מיקרוסופט תשתמש באלופה הצרפתית כדי לקדם את הטאבלט סורפייס (Surface) ואת מוצרי Xbox One.

 

פריז סן ז'רמן. יותר מ-20 מיליון יורו ממיקרוסופט? פריז סן ז'רמן. יותר מ-20 מיליון יורו ממיקרוסופט? צילום: איי אף פי

 

הפרטים הפיננסים של העסקה לא פורסמו, אך נחשף כי מיקרוסופט צרפת רכשה חבילת אירוח שלמה באצטדיון פארק דה פראנס של פריס סן ז'רמן. החברה גם תצייד את אזורי האח"מ באצטדיון עם טאבלטים וקונסולות של Xbox. מיקרוסופט מוסיפה עוד שותפויות ספורט בניסיון לקדם את הטאבלטים וקונסולות המשחקים שלה. במאי היא חתמה על חוזה גדול עם ה-NFL, ועוד קודם לכן במרץ חתמה על חוזה זכויות שם עם תחרות V8 סופרקאר. "השותפות הזו עם מיקרוסופט משקפת את התהילה ההולכת וגדלה של פריס סן ז'רמן", מסר מזכ"ל הקבוצה ז'אן – קלוד בלאנק. "החיבור של מנהיגת שוק בינלאומית לפריס סן ז'רמן מראה את האמון בפרויקט ובמותג שלנו".

 

הערכות הן ששוווי ההסכם עומד על יותר מ-20 מיליון יורו. קונסולת Xbox One תושק בצרפת ביום שישי הקרוב, ה-22 בנובמבר.

 

מוליכת הליגה הצרפתית חתמה לאחרונה על חוזים במיליוני דולרים עם חברת התעופה אמירייטס ומקדונלד'ס, שמצטרפות לקוקה קולה, אינדסיט, EA ספורטס וניוואה. על פי מסמכים פנימיים סודיים, הקבוצה הגתה תכנית - על להרחיב את המאזן הפיננסי שלה עד למצב שהתקציב הכולל יעמוד על 540 מיליון יורו לקראת עונת 2016-17.

 

"בין 2011 ו-2016, ההכנסה של פריס סן ז'רמן צריכה להיות מוכפלת פי 5.8", נכתב במסמכים שהודלפו. "כלומר מ-93.9 מיליון יורו (125 מיליון דולר) ב-2011 ל-540 מיליון יורו עד 2016-17". המסמך מתוארך מה-6 ביוני, 2012 וממוען לנשיא הקטארי של הקבוצה, נאסר אל חאליפי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x