$
חסויות וזכויות שידור

אלטשולר שחם יעניק חסות לג'ודאית ירדן ג'רבי

בנוסף לאימוץ אלופת העולם בג'ודו, אלטשולר שחם הודיעה היום גם על הסכם חסות עם החותרת יסמין פיינגולד, אשר נפצעה בתאונת חתירה בירקון לפני כ- 4 שנים

כתב כלכליסט 09:5217.11.13

בית ההשקעות אלטשולר שחם הודיע היום על החלטתו להעניק חסות לירדן ג'רבי, אלופת העולם הטרייה בג'ודו, וללוותה בדרך למשחקים האולימפיים בריו 2016. 

 

 

מימין: רן שחם ירדן ג'רבי יאיר לוינשטיין מימין: רן שחם ירדן ג'רבי יאיר לוינשטיין

 

ירדן ג'רבי, המדורגת במקום הראשון בעולם, מתאמנת מגיל 6 וזכתה בתארים בינלאומיים רבים במהלך השנים. בימים אלה היא מתאמנת לקראת השתתפות באולימפיאדת ברזיל ב- 2016. החסות בספורטאית תכלול תמיכה כספית חודשית. לדברי ירדן ג'רבי, "אני גאה ומאושרת להיות חלק ממשפחת אלטשולר שחם התומכת והמחבקת. ביקרתי בחברה והרגשתי שאני חלק ממשפחה זו. אני מודה על הפניה אלי ועל החסות שהם מעניקים לי ויחד נצעד להשגת יעדים גדולים וחשובים".

 

הקשר בין ירדן ג'רבי לבית ההשקעות אלטשולר שחם נוצר באמצעות הוועד האולימפי בישראל. לדברי ברוריה ביגמן, מנהלת השיווק של הוועד האולימפי: "אנו פועלים בשני מסלולי גיוס חסויות ותרומות. האחד, לוועד האולימפי ולסגל האולימפי הבכיר של ישראל, והשני חברות עיסקיות ואנשים פרטיים שיתמכו ישירות בספורטאים ויסייעו להם בתמיכה כלכלית קבועה. זאת, כמובן בנוסף למעטפת הכלכלית שהוועד האולימפי מעניק להם על בסיס קבוע. אלשטולר שחם היא מהמובילות בתמיכה בספורט בישראל, בעיקר בנבחרות לאומיות וקבוצות. מגיעה להם כל הערכה והתודה על הרתמותם לתמיכה בספורטאים אולימפיים מצטיינים. השילוב בין עסקים ועולם ההישגיות והמצוינות בספורט הוא שילוב מנצח ואנחנו בוועד האולימפי עושים מאמצים לחבר את שני העולמות הללו".

 

בנוסף לאימוץ אלופת העולם ירדן ג'רבי, אלטשולר שחם הודיעה היום גם על הסכם חסות עם החותרת יסמין פיינגולד, אשר נפצעה בתאונת חתירה בירקון לפני כ- 4 שנים, ומאז שוקדת על שיקומה וחזרתה למסלול תחרותי בענף. לדברי יסמין פיינגולד: "אני שמחה ומודה מאוד על התמיכה ועל האמון שבית ההשקעות אלטשולר שחם בחר להעניק לי. התמיכה בספורטאים, גם בשעתם הקשה, מעידה על הבנה והערכה למאמצים ולקשיים שאיתם צריכים ספורטאים להתמודד ומחזקת אותי מאוד במסע הארוך והקשה. לכבוד לי להצטרף למשפחת אלטשולר שחם".

 

אלשולר שחם מעניק חסות גם לנבחרת ישראל בכדורגל, לקבוצת הכדורסל, גלבוע גלבוע גליל, אגודת הכדוריד ראשל"צ, הפועל קטמון בכדורגל, מחלקות הנוער של הפועל ת"א בכדורסל ועד לתמיכה בספורטאים יחידים, בהם החותר דני פרידמן, חבר הסגל האולימפי של ישראל.

 

דברי יאיר לוינשטיין, מנכ"ל אלטשולר שחם גמל ופנסיה,"כחברה המזוהה עם ערכים של הישגיות, מקצועיות וחדשנות, אנו מוצאים הרבה במשותף עם עולמם של ספורטאים, יחידים או קבוצות, הנדרשים להציג נחישות חסרת פשרות, התמדה והצטיינות. ירדן מהווה דוגמא ומופת לספורטאיות נחושות וחרוצות המתמודדות על מקומן בספורט התחרותי ועל ההישגיות בתחומן. ג'רבי המתכוננת למשחקים האולימפיים בריו 2016, הצליחה לשים את ישראל על המפה עם הישג בינלאומי של ג'ודאית ישראלית ראשונה שזכתה בתואר העולמי בג'ודו. אנו גאים לתמוך בה ורואים בכך משימה לאומית".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x