$
אירועי ספורט

אליפות אוסטרליה הפתוחה שוב מגדילה את הפרסים

איגוד הטניס הלאומי חשף כי פרס הזכייה היקר ביותר בספורט האוסטרלי יעלה שוב ב-3 מיליון דולר בשנה הבאה ל-31 מיליון דולר. בו בזמן אף אישר כי חתם על שלושה חוזי ספונסרשיפ

סוכנויות הידיעות 15:4006.10.13

איגוד הטניס האוסטרלי (Tennis Australia ) אישר כי חתם על שלושה חוזי ספונסרשיפ והכריז כי כספי הזכייה באליפות אוסטרליה הפתוחה יעלו שוב ב-2014. העסקה הראשונה ממשיכה את השותפות עם מותג היין האוסטרלי ג'ייקוב'ס קריק, שישמש כספונסר של תחרות הגרנד סלאם הראשונה בשנה למשך חמש שנים נוספות.

 

 

 

ג'וקוביץ' עם אנדי מארי. פרסים עולים בכל העולם ג'וקוביץ' עם אנדי מארי. פרסים עולים בכל העולם צילום: אם סי טי

 

במקביל, מותג האלקטרוניקה הבינלאומי הייסנס (Hisense), שהוא כבר בעל זכויות השם למגרש המשני במלבורן פארק, הייסנס ארנה, הצטרף כספק הרשמי של מסכי טלוויזיה לאירוע. החברה צפויה לספק למעלה מאלף מכשירים עבור הטורניר של השנה הבאה. איגוד הטניס אישר גם שיצרנית הרכב הקוריאנית קיה, תמשיך לשמש כספונסרית מרכזית של הטורניר עד 2018. החוזה לחמש שנים המוערך ב-50 מיליון דולר אוסטרלי (כ-47 מיליון דולר אמריקנים), הוכרז לראשונה בינואר.

 

איגוד הטניס הלאומי חשף כי פרס הזכייה היקר ביותר בספורט האוסטרלי יעלה שוב ב-3 מיליון דולר אוסטרלי בשנה הבאה.

 

טורניר 2014 יעניק כספי זכייה בסכום של 33 מיליון דולר אוסטרלי (31 מיליון דולר), לאחר שעלה ב-7 מיליון דולר בשנתיים האחרונות.

 

השנה הציע הטורניר כספי זכייה בסכום של 30 מיליון דולר אוסטרלי, שהיווה את העלייה הגדולה בהיסטוריה של הטניס. כתוצאה מכך שלושת טורנירי הגרנד סלאם האחרונים העלו אף הם את כספי הזכייה שהם מחלקים.

 

"אמרנו זאת בשנה שעברה ואנחנו ממשיכים להאמין בזה, מגיע לספורטאים המעולים האלה כל סנט, ואנחנו מתכוונים לעשות כל שביכולתנו כדי להפוך את החיים של שחקני הטניס המקצועיים לטובים יותר", ציין קרייג טילי, מנכ"ל איגוד הטניס האוסטרלי. "טורנירי הגרנד סלאם סללו את הדרך, אך שאר אגודת הטניס עדיין לא צמצמה את הפער".

 

טורניר אוסטרליה הפתוחה יתקיים בין התאריכים 13-16 בינואר, 2014. נובאק ג'וקוביץ' וויקטוריה אזרנקה הם האלופים החוזרים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x