ספורט עולמי

דניאלה דה רוסי - השחקן בעל המשכורת הגבוהה ביותר בסריה A

קשר רומא מוביל את רשימת הכוכבים בעלי השכר הגבוה ביותר בליגה האיטלקית הבכירה עם שכר של 6.5 מיליון יורו נטו בשנה

סוכנויות הידיעות 17:2809.09.13

דניאלה דה רוסי, קשר נבחרת איטליה ורומא, הוא הכדורגלן בעל המשכורת הגבוהה ביותר באיטליה. כך על פי הרשימה השנתית של הגזטה דלו ספורט. הקשר בן ה-30 מרוויח 6.5 מיליון יורו נטו בשנה - מיליון יורו יותר מגונסאלו היגוואין של נאפולי. דייגו מיליטו, חלוץ אינטר, במקום השלישי עם שכר של 5 מיליון יורו נטו.

 

 

 

פירלו. מרוויח מעט יחסית פירלו. מרוויח מעט יחסית צילום: רויטרס

 

את החמישייה הראשונה סוגרים אסטבן קאמביאסו מאינטר וקרלוס טבס מיובנטוס. שניהם מרוויח 4.5 מיליון יורו.

 

אין שחקן סריה A שאפילו מתקרב לרשימת 10 המרוויחים הגדולים בכדורגל. גארת' בייל, למשל במקום התשיעי עם הכנסה מריאל מדריד של 11 מיליון יורו נטו.

 

את העשירייה הראשונה של המרוויחים הגדולים של הסריה A סוגרים מריו גומז מפיורנטינה (4.25 מיליון יורו), ג'יאנלואיג'י בופון (יובנטוס), מריו באלוטלי (מילאן), קאקה (מילאן), פיליפ מקסס (מילאן) ומרקו בריאלו (רומא) – כולם מרוויחים 4 מיליון יורו נטו בשנה.

 

כוכבים כגון ארתורו וידאל ואנדראה פירלו מיובנטוס מרוויחים "רק" 3.5 מיליון יורו נטו. מארק האמשיק מנאפולי מקבל 3 מיליון יורו - כמו נייג'ל דה יונג ממילאן. מירוסלב קלוסה מלאציו מרוויח 2.1 מיליון יורו. פול פוגבה, אחד מהשחקנים הצעירים הטובים בעולם, מרוויח 1 מיליון יורו בשנה.

 

בסך הכל הקבוצות האיטלקיות משלמות 912 מיליון יורו לשחקניהן - ירידה מ-1.03 מיליארד בשנה שעברה. יובנטוס היא בעלת תקציב השכר הגבוה ביותר 115 מיליון יורו. מילאן משלמת 105 מיליון יורו ואינטר 95 מיליון יורו. רומא במקום הרביעי - 92.5 מיליון יורו ואת החמישייה הראשונה סוגרת נאפולי (74.1 מיליון יורו).

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x