$
חסויות וזכויות שידור

למה מריה שראפובה מתכוונת לשנות את שמה לשוגרפובה?

על פי "הטיימס" הבריטי, שחקנית הטניס הרוסיה שוקלת לעשות זאת באופן זמני לקראת תחרות היו.אס. אופן הקרובה, כחלק מקמפיין לקידום מותג הממתקים שלה הנושא את אותו השם

סוכנויות הידיעות 16:0520.08.13

מריה שראפובה לוקחת את הרעיון של מיתוג אישי לרמה חדשה לגמרי. על פי "הטיימס" הבריטי, שחקנית הטניס הרוסיה שוקלת לשנות באופן זמני את שם משפחתה לשוגרפובה לקראת תחרות היו.אס. אופן הקרובה, כחלק מקמפיין לקידום מותג הממתקים שלה הנושא את אותו השם.

שראפובה, שזכתה ארבע פעמים באליפות גרנד סלאם, ביררה לפי הדיווחים, לגבי שינוי השם אצל הרשויות בפלורידה, שם היא מתגוררת. לפי הטיימס, שראפובה תיקרא שוגרפובה למשך השבועיים בו מתקיים הטורניר, ובסופו תחזור לשמה המקורי.

 

שראפובה. תשנה שם שראפובה. תשנה שם צילום: אם סי טי

 

לפי פורבס, שראפובה הרוויחה בשנה שעברה 23 מיליון דולר בחוזי ספונסרשייפ ודמי הופעה, שהפכו אותה לספורטאית המרוויחה ביותר בעולם. מותג הממתקים שורגפובה הושק בארצות הברית בשנה שעברה ומאז התרחב לשווקים נוספים,

אם כי היא ספגה ביקורת בטענה שהיא מקדמת הרגלי אכילה לא בריאים בקרב אוהדי טניס צעירים.

 

הלוגו של שוגרפובה – שפתיים אדומות – צפוי גם כן לבלוט במדים שתלבש שראפובה על המגרש בשבוע הבא. אם כי בשלב זה עוד לא ברור אם שינוי השם אכן יתממש.

 

במידה והיא כן תשנה את השם, היא תצטרף לשחקן הכדורסל מטה וורלד פיס (Metta World Peace) שהתחיל את חייו בשם רון ארטסט, שחקן הפוטבול צ'אד אוצ'וסינקו, לשעבר צ'אד ג'ונסון, בשורת הספורטאים הידועים ששינו את הזהות שלהם באמצע הקריירה. אך היא ככל הנראה תהיה הראשונה שתעשה זאת בשם הסוכר.

 

* עדכון: סוכנה של מריה שראפובה אמר כי "אחרי ששקלה את הנושא בכבדות, החליטה מריה לא לשנות את שמה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x