$
רכישות

למה צ'לסי ויתרה על פלקאו? בגלל האייפד של אברמוביץ'

הבעלים של קבוצת הכדורגל האנגלית צ'לסי ויתר על ההזדמנות להחתים ב-50 מיליון ליש"ט את רדאמל פלקאו, בעקבות מידע שקיבל מאפליקציית מציאת שחקנים

סוכנויות הידיעות 22:1813.08.13

רומן אברמוביץ', הבעלים של קבוצת הכדורגל האנגלית צ'לסי, ויתר על ההזדמנות להחתים ב-50 מיליון ליש"ט את רדאמל פאלקאו, בעקבות מידע שקיבל מאפליקציית מציאת שחקנים מיוחדת באייפד שנוצרה בסטמפורד ברידג'.

 

לפי ה"דיילי מייל", המיליארדר מסטמפורד ברידג' התמכר לאפליקציה המיוחדת לטאבלט, שמדרגת שחקני כדורגל מרחבי העולם בהתבסס על נתונים שהוסיפו הסקאוטים של צ'לסי למאגר המידע.

 

 

 

ז'וזה מוריניו. למעטים יש את הסיסמא לאפליקציה של רומן ז'וזה מוריניו. למעטים יש את הסיסמא לאפליקציה של רומן צילום: איי אף פי

 

 

על פי הדיווח, מאמן הקבוצה, ז'וזה מוריניו סבור כי מדובר במערכת מציאת הכישרונות המתקדמת בעולם, ושתוצאות האפליקציה הן הסיבה מדוע צ'לסי ויתרה על ההזדמנות להחתים הקיץ את פאלקאו.

 

אברמוביץ' הוא אחד האנשים הבודדים שיכול לעקוב אחר העדכונים של הסקאוטרים, שמדרגים את השחקנים בתחומים שונים. עוד נטען בכתבה כי בצ'לסי ישקלו להחתים רק שחקנים שניקוד שלהם בקטגוריות השונות גבוה מ-90%. הציון של פלאקו היה נמוך מהדרוש בקטגוריית "תנועה מחוץ לרחבה".

 

אפשר אמנם לציין את 28 השערים שהבקיע ב-38 משחקים בעונה שעברה בלה ליגה, כפיצוי משמעותי על התנועה הלא מספקת שלו מחוץ לרחבה. בכל מקרה, מונאקו זכתה בסופו של דבר במרוץ להחתים את כוכבה לשעבר של אתלטיקו מדריד בעסקה בשווי 50 מיליון ליש"ט.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x