$
ספורט עולמי

מוסדות הכדורגל לא מכבדים את הכדורגלנים

למה זה היה נחוץ לשבץ עכשיו משחקי ידידות בינלאומיים - רגע לפני שעונות הכדורגל מתחילות?

אוריאל דסקל 20:4312.08.13

קדם עונה זה הזמן עבור כדורגלנים להכין את גופם ומוחם לעונה קשה בת 50+ משחקים. זה הזמן שלהם לכוון את הגוף שלהם, שעשוי להיות שווה מיליונים, למשחקים שנמצאים במרכז של תעשייה שמגלגלת לפחות 30 מיליארד דולר.

 

 

 

שחקן כדורגל פצוע. לוח השנה של הכדורגל פוגע בכדורגלנים שחקן כדורגל פצוע. לוח השנה של הכדורגל פוגע בכדורגלנים צילום: איי אף פי

 

זה הזמן עבור קבוצות להיבנות או להיבנות מחדש. קבוצות צריכות שעות על גבי שעות כדי להפוך עבודה ל"עבודת צוות". 25 שחקנים צריכים את העונה כדי להפוך לאורגניזם אחד חי ובועט. ההליך הזה לוקח זמן והשחקנים צריכים להיות סופר-מקצוענים ומאוד מרוכזים.

 

שחקנים לוקחים את העבודה שלהם ברצינות. שחקנים גדולים עובדים 24/7. הם חייבים לשים לב למה שהם אוכלים ושותים, הם צריכים לשים לב לאיך הם נחים ואפילו מתאמנים כדי לשפר את הרגלי השינה שלהם. בעולם האינטנסיבי הזה, הם צריכים להיות חדים כל הזמן כדי להצליח.

 

הבעיה היא שמוסדות הכדורגל לא לוקחים את העבודה שלהם ברצינות או באינטנסיביות כמו שהכדורגלנים עושים.

 

שקובעים לנבחרות משחקי ידידות חסרי חשיבות כמה ימים לפני תחילת העונה או כמה ימים אחרי תחילת העונה, זה מראה שפיפ"א, אופ"א והתאחדויות הכדורגל פשוט לא מבינות את האווירה שבה הכדורגלנים והמועדונים עובדים.

 

כשמשחקים לא חשובים משוחקים בהוראת פיפ"א, אופ"א וההתאחדויות, זה מראה מה הבעיה עם עונת הכדורגל הקלאסית.

 

צריכים להיות שינויים גדולים בעונה. צריכה להיות הפרדה מוחלטת בין זמן לכדורגל נבחרות לבין כדורגל מועדונים. 7 חודשים רצופים של כדורגל מועדונים – 3 חודשים רצופים של כדורגל בינלאומי. 2 חודשים של חופש.

 

לוח השנה של הכדורגל, כרגע, לא מכבד את הכדורגלנים כמו שהכדורגלנים מכבדים את הכדורגל.  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x