$
ספורט עולמי

ג'ורדן תבע רשת מרכולים - וננזף ע"י השופט

בית משפט כינה את ג'ורדן "חמדן", בעקבות תביעתו של כוכב ה-NBA לשעבר לקבל פיצויים של 5 מיליון דולר מרשת מרכולים

סוכנויות הידיעות 18:5117.06.13

ב-2009, אגדת ה-NBA מייקל ג'ורדן התקבל להיכל התהילה של הכדורסל, לגל של תשבחות. בספורטס אילוסטרייטד, לדוגמה פרסמו גיליון למזכרת המנציח את כניסתו של ג'ורדן למעמד אלמותי בכדורסל. בתוך הגיליון פורסמה מודעה של רשת המרכולים משיקגו, דומיניק'ס, שדאגה גם היא לברך את ג'ורדן והקדישה לו מודעה על עמוד שלם שכללה את שמו, את המספר 23 ומשחק מילים די גרוע שהעניק שובר הנחה של 2 דולר בקניית סטייק.

 

 

 

הפרסומות בגינה ג'ורדן הלך לבית משפט נגד רשת מכולות הפרסומות בגינה ג'ורדן הלך לבית משפט נגד רשת מכולות

 

ג'ורדן עצמו לא כל כך העריך את המחווה. יועצו הפיננסי הוא זה שהפנה את תשומת ליבו למודעה, לאחר שנתקל בה בעודו מדפדף בגיליון שמנציח את הלקוח שלו. ג'ורדן תבע ב-2010 את דומיניק'ס ואת השותפה העסקית של הרשת, סייפווי (Safeway) בשל שימוש בשמו מבלי לקבל את אישורו. עורך דינו חישב ששווי השוק של שמו של ג'ורדן ו/או הדימוי שלו עומד על 5 מיליון דולר. מרבית הסכום, לאחר תשלום הוצאות משפטיות, יעבור לצדקה.

 

השופט המחוזי מילטון שאודר לא קיבל את הסכום הזה כ"שפוי" וכינה את ג'ורדן  "גרידי". על-פי התמליל מבית המשפט שהתפרסם ב"שיקגו טריביון", השופט הוסיף כי ג'ורדן "ניסה לעשות הר מעניין שהוא בסך-הכול תל-חפרפרת".

 

השופט ציין כי המודעה "מטופשת וחסרת היגיון", וקבע כי על הצדדים להגיע להליך גישור על מנת לקבוע גובה פיצויים "שפוי יותר" לג'ורדן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x