$
ספורט ישראלי

נבחרת ישראל: 43.6 מיליון יורו - נבחרת פורטוגל: 294.8 מיליון יורו

בכל הקשור לשווי השחקנים, לנבחרת ישראל אין מה למכור מול נבחרת פורטוגל. על פי השווי הנוכחי, השחקן המוביל בנבחרת הוא ביברס נאתכו

סוכנויות הידיעות 10:1819.03.13

בכל מה שקשור לשווי שוק שחקנים, לנבחרת ישראל אין מה להציע נגד נבחרת פורטוגל.

 

סך השווי של כל שחקני נבחרת ישראל עומד על 43.6 מיליון יורו. בפורטוגל עומד שווי השחקנים על 294.8 מיליון יורו, ששם אותה במקום השישי באירופה. ישראל במקום ה-30 באירופה.

 

 

ברונו עם כריסטיאנו רונלדו. שווים 108 מיליון יורו ביחד ברונו עם כריסטיאנו רונלדו. שווים 108 מיליון יורו ביחד צילום: אי פי איי

 

השחקן היקר ביותר על המגרש ביום שישי יהיה כריסטיאנו רונלדו, השחקן היקר ביותר ששיחק בישראל. קשר ריאל מדריד שווה 100 מיליון יורו על פי Transfermarkt. החדשות הטובות הן שגם נאני וגם ז'ואו מוטיניו, השחקנים השניים הכי יקירים בפורטוגל (27 מיליון יורו ו-26 מיליון יורו בהתאמה) לא צפויים לשחק. פאביו קונטראו, מגן נבחרת פורטוגל וריאל מדריד, הוא מספר 4 בשווי (18 מיליון יורו) כמו מספר חמש, דני מזניט סנט פטרבורג (18 מיליון יורו).

 

חוליית ההגנה של פורטוגל כולל השוער עומד על 52 מיליון יורו. חוליית הקישור שווה 145 מיליון יורו (אם מחשיבים את רונלדו כקשר) וההתקפה (במקרה של הצבת שני חלוצים) שווה 12 מיליון יורו בלבד.

  

בישראל המספרים קטנים בהרבה. השחקן הישראלי היקר ביותר כרגע הוא ביברס נאתכו מרובין קזאן, הפליימייקר בן ה-25 שווה 10 מיליון יורו, יותר מ-15 משחקני פורטוגל. הבא אחריו הוא בירם כיאל, קשר סלטיק בן ה-24 ששווה 3.5 מיליון יורו (פחות מרוב שחקני פורטוגל). תומר חמד, חלוץ מאיורקה, גם כן שווה 3.5 מיליון יורו וליאור רפאלוב, קשרה ההתקפי של קלאב ברוז', שווה 3 מיליון יורו. שוויו של יוסי בניון, שבמשך שנים היה השחקן הישראלי השווה ביותר, מוערך ב-2.5 מיליון יורו - כמו עדן בן בסט (טולוז) וחצי מיליון יורו יותר ממאור מליקסון (ולנסיין).

 

חוליית ההגנה של ישראל שווה, כולל שוער, 4.7 מיליון יורו או 9% מחוליית ההגנה הפורטוגלית. שווי חוליית הקישור הישראלית (ארבעה קשרים) עומד על 18 מיליון יורו (12% מהשווי של חוליית הקישור הפורטוגלית). שני החלוצים של ישראל שווים 6 מיליון יורו - בדיוק חצי מהחוד הפורטוגלי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x